W tym gąszczu ciał zobaczyła jednak Daniela prawie w samym rogu ściany po prawej pomachała do niego ale jej nie widział. Wiedząc, że sam jest niewidoczny, ponieważ swoje obozowisko rozbił na skraju lasu, tak żeby namiot był cały czas w cieniu, przyglądał się z uwagą jak na brzegu jeziorka pojawiła się prawdziwa nimfa. Właściwie do tej ilości alkoholu muzyka moim zdaniem będzie lepsza. Kamraci z klasie mniemali o swojej licealnej wychowawczyni sumiennie owe tychże co on. Sandra wciąż skacząc po mnie krzyknęła do Izy no i jak wam się podoba taka zabawa. – Na co czekasz, zacznij lizać, suczko – głosem przerywając na chwilę obciąganie fiuta Krzysztofa zwróciła się rozkazującym. Jeszcze nigdy nie czułem się tak przyjemnie. Goniec położył rękę na jej kolanie natomiast popychał powoli w górę, kiedy trafił przedtem do jej majtek rozpoczął je powoli spinać.

Już po jedenastej zmywamy się zaproponował Rupert. Zerwał moje stringi z perełkami i rozsypały się po pokoju. Alosza usiadł na kanapie obok Nikolaja ja uklękłam przed nim. Poczuła że cała drży nic dziwnego miała spodnie całe mokre. Daniel sięgną po różdżkę machną i plama zniknęła. Ale musiała jakoś wrócić do domu znalazła ustronne miejsce między dwoma szerokimi konarami drzew. Jakaś kobieta leżała mi na nogach. Spodziewała się co się zaraz stanie. Przyglądnęła się na pewno to ona powiedziała do siebie w myślach to właśnie ja widziałam tego dnia pod koniec tego przyjęcia. Pomagałam jak umiałam liżąc jej dupcię i fiuta który się w nią wciskał. Michał nie marnował czasu, uklęknął za mną i rozchyliwszy pośladki zaczął lizać mój odbyt. Uśmiechnąłem się. Ślicznym tyłeczkiem, ładnie zaokrąglonym i no właśnie co pozostało? Pozostały jej nogi, na których punkcie dostałem świra. Ruszyliśmy Nikolaj rozłożył na podłodze kołdrę a Alosza usiadł koło mnie i zaczął mnie rozbierać. Powinnaś się cieszyć dlatego masz takie powodzenie chyba ze dwadzieścia razy już dostałaś propozycje żebyś została kogoś konkubiną drugą żoną a kilku przecież chciało ci się oświadczyć.

Hanka najjaskrawiej wyczuła, co się święci, oraz jej uśmieszek wystawał się bardziej namiętny, oczów półprzymknięte, i jej palce przywodziły to po sutkach, to znów ślizgały się wzdłuż gołej szparki, jakiej widok wywierał mnie do obłąkania. Nie tracąc więcej czasu zaczęłam rozbierać Krzysztofa. Lecieliśmy jeszcze pospieszniej. Podczas moich deklaracji spojrzałem na nią i dostrzegłem mocno wariującą rączkę, już nie na powierzchni rajstopek, a w majteczkach. Kiedy wreszcie stanąłem przed drzwiami ich pokoju od razu doszły mnie okrzyki rozkoszy dochodzące zza drzwi. Właśnie utraciła dziewictwo. – Po co mi owe, skoro mam swojego mężczyznę a ubocznie pojawił się jeszcze jeden aspirant? – starała się amputować filipinka. Jej dłoń powędrowała w górę moich ud. Słyszała głosy jęki twarze co chwile się zmieniały nawet nie wiedziała jakim sposobem znalazła się na suficie. To był mój koniec i fala za falą wlewałem się….

Włożyła go sobie między piersi, aż wstąpił w fałdach jej mamucich balonów, zaś kiedy wyjrzał spomiędzy nich na furze, zawładnęła jego łeb ustami i zaczęła ssać. Daniel powinniśmy iść mówiła siadając na stole naprzeciwko niego odprężysz się przecież wiesz że twój penis jest u nich traktowany jak najwyższe trofeum. ORAZ stało się nieznajoma wprawiła ją do orgazmu. – Jarek, nie… – głosiła Aśka – nie sporządzaj owego, pożądam cię… – Chcesz odzyskać swe łachy czy nie? – spytał ją. Natomiast ustami za ją się natarczywy konik morski który nie zmienił się w przystojniaka tylko atakował ja swoim nie dużym doprawionym ptaszkiem domagając się pieszczot.” „ORAZ nie można wciąć obu?” „Ten zielony oraz tak istnieje trochę zbyt matowy”, zamierzyła podroczyć się cienko Kamila. Każda para która chce żeby nasza piękna asystentka wylosowała parę dla nich proszę o wrzucenie tutaj swojego numerka losowanie odbędzie się za dziesięć minut.

Ognisko w pobliżu olbrzymiej kamiennej ławy, po jednej stronie chłopcy, po drugiej dziewczyny. Każdy z nich dałby wszystko żebyś pozwolił im sobie zrobić dobrze albo łaskawie wsadził w któryś z otworków. Przynajmniej na początku. Wielka sowa za kłapała dziobem i wyciągnęła nóżkę aby to od niej pierwsze zabrać list. Wyglądają wprost niesamowicie apetycznie. Gdy w chwilę później wziął głęboki świszczący oddech zdał sobie sprawę że wstrzymał oddech w oczekiwaniu tego co się będzie działo. Laska nie miała zachamowań, więć dłoń jeżdżąca po jej stringach była doskonale widoczna pod jej krótką mini. Prawdę mówiąc, przeleciałem w swoim istnieniu tyle cipy, iż iżby nie ocipieć do resztki, wystawałem się fetyszystą, co ponoć istnieje symptomatyczne dla gości obdarzonych szerokim dzielnikiem elity. Ena odetchnęła powoli i równomiernie. A jak i on został wyczyszczony zabrała się za dziurkę Emmy. Zamarzyłaś o centaurze zjawił się centaur.

„Ale pani modyfikuje problem… Ja nie muszę niczego kształtować, jakakolwiek rozrywka”, odpalił szybko z hardością Łukasz a Kamila od ciosu owe zużytkowała. ORAZ dlatego to tak… Zachwycił się reakcją Łukasz, czując się, jakby rozmontował swą wychowawczynie, jeśli nie ze stanika, to choć z koszulki, albo przynajmniej bluzki. Paweł złapał ją za włosy i zaczoł posuwać w usta, wpychając się najgłebiej jak tylko mógł. Dzisiaj niestety pogoda była okropna deszcz lał co chwilę. Zabrała swój płaszcz zostawiła kilka banknotów za kawę której nawet nie zdążyła wypić i razem z Emmą wyszły na zewnątrz. Zresztą akacja się już rozwijała, a jej majteczki leżały na spłuczce. Morze to ci pomorze w decyzji wstała podeszła do okna zasłoniła zasłonę i zdjęła z siebie ubranie tak szybko że nawet się nie spostrzegłem. Żaden z nich, jak oraz tych wybitniej trywialnych kompanów nie wiedział, że ma nad nimi przewagę. I wtedy zauważyła, że ja nie mam nic na sobie. Ja pojawiłem się tam przykładem, jak już wspomniałem. Zaczął pocierać przez nie pagórek. Sama siebie nakryłam, że skutecznie partycypuję w jej rozrywce. Niestety jak to się mówi, rozmowy szły jak po grudzie… po jakiś dwóch godzinach zdecydowano że trzeba spotkanie powtórzyć by dogadać jeszcze kilka szczegółów.

Już miałem wyjąć gdy Sandra powiedziała spuść się we mnie mam spirale i biorę tabletki nie bój się. Gdy dotknęła jego członka drgnął i uniósł biodra by mogła ściągnąć jego spodnie, językiem przesunęła od spodu od samych jader w góre gdzie sam koniec męskości gładziła językiem, dloń objęła jądra uciskała je lekko, masowała , pieściła. Pomniał jak sztywniała ze niepokoju kiedy za szybko potwierdzał ją nabyć zaś jak później zachwycająco odpłaciła mu kapitalnym seksem, skończonym zaangażowania oraz przeczucia. Co jeszcze uda mu się wycisnąć? „To skądże nie jest możliwe”, przepisała sztywnie pragnąc uciąć temat, który zaskoczył wybiegać za daleko oraz czynił, że nadzorowała się coraz mniej. Cudowny zapach jej stópek, plus wszystko co opisałem wcześniej dały oczywiście efekt pobudzenia mojego wojownika. „Skądże mam mieć pewność?” „Słowo splendoru”, zapewnił żarliwie Łukasz. Kiedy w końcu spuściłem się na krągłe pośladki, kazałem tej drugiej to zlizać, tak by ani kropli nie uroniła, co też posłusznie zrobiła. Znów tańczyli, czyjeś dłonie ściągnęły z niej koszulkę, inne chwyciły zachłannie za jej piersi . Ale właściwie to gdzie jestem? W krysztale na zewnątrz zostaje tylko kopia każdego kto znajduje się w środku.

Kontynuowaliśmy polską znajomość. Prosiła go tylko żeby powiedział że jutro nie przyjdzie do pracy. Zarzuciłam się w jej skarbie, tak że nawet nie zauważyłam kiedy całkiem opanowała z siebie mini natomiast bieliznę. Impreza od początku była całkiem nie zła a alkolchol lał się szklankami :)… a właściwie to drinki?( czy piwo z wódką można nazwać drinkiem ?). Kazał nam usiąść na biurku a jego ręce podążały w głąb naszych spódnic. Mój język łapczywie obwodził nabrzmiałą łechtaczkę, a po chwili ssałam już fałdki u wejcia do pachnącego otworu. Wręczył jej karteczkę. A potem chcieli mnie za ruchać na śmierć pchali się we mnie wszyscy z tego pokoju nie raz po trzech w każdą dziurkę. „A dobrze, że tego niezwyklej przygasłego nie założy pani w dzień, ponieważ mogłaby się niejaka niespodzianka wymknąć na zewnątrz…” „Jaką niespodziankę macie na myśli?” „Ano na przykład jakiegokolwiek fragmenty włosów w bardziej osobistych miejscach, to iżby na pewno wydostało wzrok druhów…” „O to się nie bój, nic nie widać”. Sandra zdjęła mi prezerwatywę po czym położyła się na łóżku. Emma w końcu uwolniona pobiegła do ubikacji trzymała siku już dłuższą chwilę nie chcąc ich obudzić.

Po paru minutach, w czasie których pieściłyśmy swe piersi, Jola wetknęła grabulę pod moją bluzkę, i przyskrzyniła ją dopiero na mojej piersi. Zobaczymy jak się będzie sytuacja rozwijać, jak mi dasz znak to postaram się to wrzucić każdemu do piwa tak by reszta się nie zorientowała. Alicja zobaczyła co się dzieje i natychmiast otworzyła torebkę myślę że powinnyśmy wyjść powiedziała wstając. Uśmiechnęła się i pobiegła do kuchni. Wygięta do tyły z napiętą piersią zaspakajała swoje potrzeby sama. Tam już czekały na mnie jej gorące lekko rozchylone wargi spomiędzy których wystawał nieznacznie języczek. Rupert wrócił godzinę po Bonnie a Daniela nie było widać do siódmej Emma zaczarowała jeden z talerzy aby pozostał gorący aż do jego powrotu. Odeszła kilka kroków, ciągle stojąc do nich tyłem zaczęła ponownie tańczyć , ramiona, biodra, zmysłowo, dłonie przesuwały się po biodrach, po pośladkach, jak dłonie spragnionego kochanka. Jakaś kobieta wsadzała jej palce w dupę i oblizywała jej rowek. Ale gdy wróciła położyła się obok, patrzyła na niego tymi wielkimi roziskrzonymi oczami w których gdzieś tam na samym końcu w ciąż czaiły się diabelskie ogniki. Przywodził sobie jak pokonując jej potworne opory incydentalne z fobii dzieciństwa, w końcu zdołał swoimi wytrwałością zaś ciągłością, podbić tą śliczną gąskę.

Śmiali się i rozmawiali docierając do miejsca pomiędzy numerem 11 a 13 zniknęli ale nikt z kilku osób znajdujących się na ulicy w tym momencie zdawał się tego nie zauważyć. Sporządzała owe naprawdę popędliwie. Kiedy przyglądałem się całej tej scenie uderzyły mnie drzwi. W końcu, kilkanaście dni temu przyzwał o format gg oraz ku swojemu zdumieniu uzyskał go. Stałem jak wryty, po prostu mnie zamurowało. Domyśliła się tego dopiero, gdy poczuła jak przystawił główkę swojego penisa do jej tylnej szparki oraz ruszył ją do niej naciskać. Ściąłem na posadzkę czerwony materac, poskromiłem na nim Hankę, i na koniec skonfigurowałem matacze na samoczynne samowyzwalanie, iżby co niejaki okres produkowały dopasienia nuże bez mego wkładu. Nie wiem jak długo jeszcze się bzykaliśmy oboje byliśmy już strasznie spoceni na szczęście poczułem że w końcu dojdę bo już nie miałem sił. Całowałem jej jędrne i kształtne piersi, masowałem subtelnie ciepłymi dłońmi i ssałem sztywne sutki. Usiadła pokazała im co pozostało z kryształu każdy po kolei brał i oglądał jak się zmienił następnie zaczęła opowiadać co się jej przydarzyło na koniec powiedziała że powinniśmy odwiedzić ten adres. Pojechaliśmy… Oprzałem się o framugę. Ruszyło mu się oszukiwać w łepetynie.

Po cudownej kąpieli dziewczyny pożegnały się ze mną buziakami i odjechały. Szanowna pani Alicjo. Z jednej paginy wiedziała, ze przenikanie w zbyt intymną wiedza z wychowankiem może skończyć się źle z wielu powodów, ale z drugiej, intrygował ją ów smarkacz natomiast nie wiedziała o nim nic, czy owe tuz z jej klasy, czy z innej. Kilka razy obwiodłem go po czym zlokalizowałem go obok samego dojścia oraz mocen naparłem. Teraz leżeliśmy u siebie. Michał usiadł przede mną i podsunął swoją okazałą męskość pod moje usta. Bartek zdążył pomyśleć że one chyba nie po raz pierwszy tak, bo doskonale znają swoje ciala. „To o co pożądałeś poprosić?”, ciekawość nakazywała jej przesłać sąsiednią nowość.

Były to obcięte dżinsy. Poznałem faceta z czterema żonami pogadaliśmy zaproponował żebym się do nich przyłączył was już nie widziałem więc się zgodziłem. Którą pieprzył w dupsko jakiś napakowany koleś z bardzo dużym tatuażem na piersi.