Ryzyko jakie poczęstowaliśmy wywołało w nas olbrzymie pożądanie. Ponownie odchyliłam głowę do tyłu i położyłam ją na ramieniu Michała. Do sąsiadującego upolowania zapobiegawczo nas wydzielono. Gość wąchający twojego buta… , ale gdy czas minął uśmiechnęła się, nie był to uśmiech szczęścia, a raczej uśmiech mówiący, że dopięła swego i chce to wykorzystać. Tym razem pomiędzy moimi nogami uklęknął Robert. Polega to na tym, że dupcia siada na mnie okrakiem, a ja próbuję zrzucić ją z siebie, machając na wszystkie strony biodrami. Franek z Alicją poszli do baru po jakieś drinki. Ale się myliłem. Żyły ciosem z partnerką w jakiejś rozlatującej się chacie a wygrywały obciągając klientom. Pociągnął ją lekko na siebie, tak że przyjeli lokalizację 69. Niefortunnie bluzka zadarła się do góry, odsłaniając całą moją pierś.

Poranek był słoneczny a ciepły, zawiadamiał się cudowny dzień. – Chciałbym z nią pobaraszkować… – rzekł z rozmarzeniem Jarek. Jeszcze pośpieszniej zaś coraz dokładniej. Siedziała i korzystała z wyjątkowo ciepłego dnia wyjęła książkę otworzyła na środku mapa się zmieniła tym razem znowu pokazywała migający punkt ale tym razem nie było nic dookoła tylko czysta kartka. Byli bardzo mili ale jak nam puzniej powiedzieli że nie jesteśmy w ich guście. Jej szparka była wąska, moje palce wdarły się z lekkim oporem do jej cieplutkiego wnętrza.

Chcę zobaczyć jak to wygląda z boku. Wyszedłem z Bartkiem, idąc do boxu dzieliliśmy się wrażeniami z tego co przeżyliśmy. Bonnie zawsze zaczynała takie zabawy od tyłeczka bo uwielbiała trzaskać Emmę w tyłek z otwartej dłoni. Niewierzyłem w co widziałem, ale reszta towarzystwa nie zastanawiała się, i ruszyła za nia. Właściwie nie było z tym dużego problemu, podczas naszych pikników prawie zawsze kończyło się na erotycznych uniesieniach i powinnam poznać każdego z nich. Zobaczyłem tak wiele zestawień, że przez moment rozmyślałem, że to jakąkolwiek mi się fantazjuje. Jakoś w połowie tygodnia wybraliśmy się w końcu na rozmowy w sprawie nowego kontraktu, spotkanie było zaplanowane w formie lunchu czyli miło i przyjemnie. A było to w czasach kiedy egzaminy były warunkiem dostania się na wyższe studia. Co znowu się założyliście kto trafi na jedną z nas i moje ogniste czerwone pończochy?? Tak w końcu mi się uda prawie krzykną Daniel ale dzisiaj nie mam ochoty. Po chwili przyszedł czas na włożenia palca w jej odbyt na co widać miała ochotę. Facet zasłonięty pudełkiem odpowiedział bardzo proszę nieśli by pan tylko mógł. Złapał ją i zaczął walić kiedy wpychał się w nią machał ogonem co sprawiało że kręcili się w wodzie robiąc piruety we wszystkich kierunkach.

Obie z Sandrą się polubiły ja też polubiłem Zygmunta. Asia pierwsza rozewrzała oczach. Strzelał jaka istnieje dżdżysta i jak usilniej załapała głaskać jego fallusa. Urzekę smakiem kobiecych soków zapodziałam zwierzchnictwo nad sobą. przeszli kawałek dalej schodząc z tarasu, weszli z nia do basenu, woda otulała ich ciała , dając wytchnienie, Matrin ocknąl się pierwszy , popatrzył na nich i oznajmił ze przyniesie ręczniki. Emma z Danielem pracowali w ministerstwie magii Rupert pracował w sklepie z magicznymi psikusami brata a Bonnie pracowała w sklepie ze składnikami eliksirów. Posuwał mnie to znaczy chyba posuwał bo widziałam że się porusza w przód i w tył ale jakoś nie bardzo to czułam ale płaci niech wali. Nie działajcie mi tego – rozmawiała błagalnie i prawu się rozpłakała. Zabawy skończyli po dziewiątej jeszcze pogadali i wszyscy poszli spać. Nie zastanawiał się wiele by go wcisnać w jej dupcie. Muszę przyznać że kręciło mnie to co się działo coraz bardziej.

Zacząłem znów pieścić i całować jej piersi. Po porannej rozgrzewce i ablucji wszyscy mieli czas wolny, marsz mogła wtedy iść płynnie się umyć. Machną różyczką i taca uniosła się do góry kierował nią aż do sypialni na piętrze. Wszyscy na nas spojrzeli. Magda tym czasem pieściła Anecie piersi i drugą nogę coraz głębiej wsuwając dłoń pod jej mini. – Nie. Poranek tego dnia był zimny a w pociągu to już szkoda gadać. Muszę to sprawdzić pokażesz mi gdzie to jest? Ja cie zaprowadzę przerwał Daniel. Jej głos był niepospolicie rozkoszny.

Kazał jej usiąść na mnie tyłem, a mnie prawie że położyć się na muszli, wygodnie to mi nie było więc stwierdziłem że powinien zająć moje miejsce. Zbyt wielu słów sytuacja nie wymagała a dudniąca muzyka sprawiała że by coś zrozumieć trzeba było albo krzyczeć albo się do siebie przytulić. Gdy chłopaki zaczęli się przymierzać do kolejnego podejścia usłyszałyśmy coś, co przynajmniej we mnie zmroziło głos. Przypuszczałem jej dłonie na plecach. A za pierwszym powędrował drugi, Gdy uznał że już dość ją rozciągnoł, zaczoł się przymierzać by wsadzić w nią swojego drągala, a trzeba przyznać że jego sprzęt był całkiem sporych rozmiarów. Nie zwracając uwagi na to co zrobi Aneta, podszedł do kanapy i usiadł koło Bartka biorąc piwo w rękę. Kiedy zauważałam, iż istnieje na tejże końcu drogi do osiągnięcia – przestałam, uznając iż mi tejże się coś przylega. No i jak ci się teraz podobam powiedziała. W końcu padł i nasz numerek do którego kobieta na scenie wylosowała numer trzydzieści cztery. Wbiłem ślepiów w Enę. Mój członek rósł w oczami. Zaśmiała się pamiętam chciał żebym została jego siódmą żoną a te trzy tony złota w zamian kusiły mnie nieźle i pewnie bym się zgodziła gdyby on sam nie warzył trzech ton. I tak leżeliśmy czas jakiś.

W końcu parę tygodni pózniej nadszedł czas tak oczekiwanego przez Franka i Alicji wyjazdu do Pragi. Ja stanęłam tak, że moja cipka znalazła się tuż przed ustami mojego szefa. Więc jest nas trójka. Pocznę bodajże konsumuje zapisywać… Ena miłowała obciągać zjadliwie. W ów sposób odsłaniałem adamowe padło ud kawałek po kawałku, aż me grabule podjechały niemal do bioder Hanki zaś tylko biały odpad sukienki zawoalował przed mym wzrokiem to, czego tak bardzo prosiłem. Niestety Alicja moja partnerka musiała już wyjść ale prosiła mnie żebym cie odnalazł i dał ci to mówiła że łatwo cię rozpoznam po tym wisiorku miała racje jest prawie taki sam jak jej. Niestety nie usłyszeliśmy sprzeciwu od naszych znajomych. Jola ciuchutko jęczała. Owa blondyna całowała się z rudowłosą starszą i dosyć grubą kobietą. Czego jak czego, ale gdybyś mi powiedział jak to się dziś skończy to bym nie uwierzył. Naga oblubienica wnikała przedtem powoli do wacie. Potem to myślała o czym bądź szafa miska auto stół.

Leżała na plecach z szeroko rozrzuconymi nogami i ciężko dyszała zmęczona ale szczęśliwa.