Patrząc jak jego sperma spływa po pośladkach, cipce w końcu trafiając na język Anety która w tym czasie nie przestała lizać Magdy. Oczywiście Marek rżnął ją ponownie dziko, jak by chciał ją przebić. Możecie mnie odwieść na ulicę sasanki przecież nie pójdę tak do szkoły. Byłaś coraz zaświecona natomiast spocona. W sumie mogłaby wskoczyć do wanny z Bonnie ale samotna odprężająca kąpiel to nie to samo co dwie osoby wciśnięte do wanny. Zdążyłam pożałować że nie trwało to dłużej, bo do orgazmu niewiele już mi zostało.

Szybko na skrobała odpowiedz. Wyszło na to że ja z Magdą będę leżeć z jednej strony, nogi opierając o mniejsze ławy służące do siedzenia, a Aneta z Julką po drugiej stronie w tej samej pozycji. Zapewne niewiele by się w ich życiu zmieniło gdyby do Martina nie przyjechał w odwiedziny kumpel z dawnej uczelni. Droga Emmo. Machnęła różdżką i drzwi stanęły otworem znalazła wejście do piwnicy pomieszczenie było idealnie takie same jak widziała w myślach. Gorąco lizałem Twoją szyjkę, ramiona. Znowu załapało odżywać Twoje ożywienie. Usłyszał jej cichy chichot a potem wzięła jego penisa w rękę i poruszyła. Jedna z nas zawsze zbyt się nudziła.

„Bodajże coś mnie więc spudłowało, albowiem nie dostrzegłam” „Owszem może na plaży w dzień to nie bardzo, ale tak na przypadek o drugiej w nocy, jak nikogo nie ma, gorączka dopisuje, nikt nie widzi, wata istnieje bombowa…”, rozmarzył się wartko chłopak wyobrażając sobie belferkę w takiej pozycji. Tym wybitniej, iż przecież nie zna, kto siedzi po pozostałej stronie. Byłam nakręcona całą sytuacją więc gdy podszedł pierwszy i poczułam jego fiutka szukającego wejścia do mojej norki pomiędzy moimi rajstopami wzorzystymi przekonałam się że jestem już bardzo mokra. Jest duża, nawet bardzo. Znowu zaczęła rechotać. Marek cieszył się z takiego rozwoju sytuacji.

Żaden pan jestem Daniel Alicja. Gdy nagle Anna zaczęła krzyczeć wniebogłosy aż i oni opadli na podłogę wyczerpani. Co prawda nie miała już na sobie tyle tego wszystkiego ale niewiele to dało rozmazali tylko wszystko jeszcze gorzej. Niektórzy pospolicie komunikowali, czego nie sporządziliby z nią w wyru NATOMIAST że uda im się owe do matury. Szamotała się jeszcze chwilę ale później poddała się jego działaniom. On wysoki postawny szatyn. Jakiejkolwiek w akuratnych kontaminacjach, sharmonizowanch z kontrakcjami koleżanki. Emma już nie spała ale nie poruszała się nie chcąc obudzić wtulonych w nią Ruperta i Bonnie. Teraz cała trójka stała natomiast poruszała równomiernie miednicami. Nie zrezygnowałem galopu, wyrzucając w Ciebie spermę, zalewając kompletne Twoje wnętrze. W głowie wciąż miałam dotyk drobnych rączek i uczucie wszechobecnego wypełnienia na dole… Ann i Martin byli razem już jakiś czas. Kiedy do niego doszłam drzwi się odsunęły i usłyszałam kobiecy głos. „Nie miłuję takich przedsmaków sympatii”, przepisała lapidarnie małolatka. Przyjemnie przychylnymi ustami trzymała powietrze.

W połowie drinka przysiadł się do niej jakiś facet ubrany tylko w slipki witaj jesteś… przerwał patrząc pytająco. Żar, jaki Cię ukończył spowodował, iż jeszcze głośniej załapałaś wywrzaskiwać. Mimo to zawsze gdy tylko było trzeba jej używała i to najczęściej z dobrym skutkiem. Z kompletnej owej litanii, tylko jeden wpis sztubaka o zadziwiającym nicku „Urugwaj” przykuł jej insynuację na leniwiej. Coś spadło mi na nogi odwróciłem się do tyłu. Jeszcze gdzieś tam po głowie latało mi pytanie, jak szef chce się mnie pozbyć po tym obiedzie, i nie miałam zamiaru mu tego ułatwiać. – Jasne – odpowiedziałem trochę osłabionym z wrażenia sądem – Ale nie będziesz umoralniał, czy coś w tym sznytu? – I wyglądam na takiego? – kontrowałem testowaniem na dochodzenie – Nie – uśmiechnęła się – w sumie poniekąd byczy jesteś, ale pozory zdołają zawsze zmylić, co nie? – tu mrugnęła do mnie ślepiem. Daniel wręczył zaproszenie mężczyźnie.