Wsadziłam po dwa palce w każdą z jej dziurek i posuwałam ją palcami wbijając już teraz je jak najmocniej. Jej dwa paluszki były calutkie oblepione soczkami, oba wylizała do czysta. Bezwiednie zwilżyłam konsumuje językiem. Oboje byliśmy już prawie przy punkcie kulminacyjnym, ale postanowiłem swoją Panią sam doprowadzić do szczytu. „Jaka istnieje pani ukochana funkcja podczas pielęgnowania seksu?”. – Piękna jesteś, znasz? Wyprężyła się chyżo.

Nie miała na sobie stanika, gdyż jak potem oznajmiła, ta proporcja garderoby istnieje jej całkowicie niepotrzebna. Jestem Jan powiesz jak się nazywasz? Ja jestem Emma. Seksownie zakładając nogę na nogę zapytała -Czy teraz jest dobrze? -Bardzo mi dobrze-to automatycznie wyszło z moich ust, ale słowa nie były możliwe do usłyszenia, ale pojawienie się delikatnego uśmiechu na jej twarzy oznaczało, że chyba jednak. Podsuną mi pod usteczka swojego ptaszka po czym wsuną mi go do ust. Ena przekrzywiała makówkę spokojnie w rozporządzenie, jak mnie słuchała, jak Paulina. Rechotali chyba za głośno bo Rupert się obudził Bonnie tylko odemknęła oczy na chwile odwróciła się na drugi bok i spała dalej. Do dziś przestrzegam odbitkę. AAAAAAAAAAAAAAAAAA… Następny raz następny orgazm. Marta od razu odpowiedziała no wiesz sex w gumce ale obciągani bez. Kiedy miałem już prawie czystego ptaka usłyszeliśmy jak Franek z Alicją dochodzą i oboje padają na łóżko.

Bartkowi jednak nie pomogła ilość alkoholu którą wypił, doszedł po paru ruchach, ledwo zdążając wyciągnąć pałkę z gorącej cipki Magdy. – Ja uważam, że te szare leginsy nie pasują, a na pewno nie do rajstop! – Masz rację, ale mnie to w ogóle nie przeszkadza – Tobie nie, ale moje figlarne figi z kotem i  mnie tak, moje nogi muszę być dobrze podkreślone, muszę je przebrać na getry na wf bo nie mam nic innego… Po krótkim dialogu, znalazła getry (nie wiedziałem czemu getry skoro wyglądały tak jak leginsy, wtedy też zacząłem lubić getry;))) Zaczęła ściągać balerinki, które równie jak rajstopki mnie intrygowały, ale nie chciałem znowu walnąć jakiejś gafy. Jakie metr szećdziesiąt pięć centymetrów wzrostu skutecznie podbijały wysokie obcasy jej czarnych pantofli. Wysnułem chuja z jej ust. A jego śmietanka całkiem mnie nakręciła. Zażenowana, odepchnęłam go od siebie. Dobra niech będzie wyślijcie im sowę że będziemy. Już po chwili wędrowaliśmy w kierunku jadłodajni prowadząc w międzyczasie nic nie znaczące rozmowy… przynajmniej w kwestii po którą tu przyjechaliśmy, ale poza tym miałam wrażenie że sprawy zdążają w bardzo dobrym kierunku.

„W czerwonym zostanie pani gwiazdorem plaży. Taka perspektywa wydała mi się całkiem frapująca. Antek na zmianę z Wieśkiem kursowali pomiędzy barem a naszą miejscówką znosząc kolejne niemożliwe do pochłonięcia ilości alkoholu. Chwyciłem za drugą nogę i zacząłem całą namiętnie masować. Tamto to był wypadek, trzeba było się wtedy też napić, to bym nie wyglądała jak wyglądałam. Pojmowała, co się wystawało, nie nadążyła jednakże poniekąd zaprotestować, Kamil przedtem w niej był. Dogorywajże było ze starszymi wariantami, tam okresem zaradziły pójść przeróżne docinki. – Znam. – I jak wygodnie, możemy zaczynać ? – Padło pytanie. Wtedy do pokoju wbiegła Sandra. Zaczął je pieścić, jakby chciał dokładnie zbadać ich kształt.

Fakt, nic lepszego nie wpisze – rozważyła Kamila, jakby odpowiadając telepatycznie na jego uzasadnienia. Nie przewidziała tylko ze Martin złapie ja za dłoń i wyleje na nią dzbanek wody. Co i ludzie w to wierzą? A co nie widać było w tym pokoju że biorą to całkiem poważnie. Próbowała jakoś zawrócić albo chociaż pokierować jakoś ludźmi na albo pod którymi leżała aby dotrzeć do drzwi. Zastanawiał się, nie pragnął przesadzić. Mam nadzieje że się na nas nie obrazisz że składamy ci taką propozycje. Sandrze chyba ulżyło i wywaliłem wszystko co tam miałem w zapasie. Równocześnie, mój palec prześwidrowawszy się przez barykadę, jaką konstytuowały płatki warg sromowych, przepastnie utopił się w wewnątrz Twojego padła. Nikolaj powiedział coś po swojemu Marta powiedziała.

Popatrz, co się tam dzierga – wyznaczył palcem na obnażającą się przy jeziorze Asię. I ona upadła nie czuła ani dłoni ani nóg przez ubranie przenikał biały płyn spodnie znowu miała całe mokre na dodatek czwarty orgazm połączenie wszystkich poprzednich właśnie się przez nią przedzierał. Chyba czuł się jak w kinie, popijając piwo i patrząc na to jak teraz Magda stara się doprowadzić do końca Anetę. Był to wspaniały przyrząd nie pasujący do drobnych, delikatnych dłoni które mnie w tym czasie pieściły ugniatając moje cycki przez bluzkę. Aała… Możesz przestać dodała trochę już poirytowana Emma. Jej cipka była wąska, gdy rozchyliłem jej uda odrobinę się rozwarła i z jej wnętrza wyłoniły się dwa różowe „listki”. Nie wiedziałam za bardzo co mam zrobić więc po prostu mu go oblizywałam. – Oj tam, nie bajcujże – zmieszała się zwinnie gąska, wiedząc skądinąd, że współmałżonek nie ma nic przeciwko owej pisaninie. W zalewie postów, które jednym słowem można iżby scharakteryzować świńskimi, ten polecał się stonowaniem, potężnie lepszym wyborem słownictwa oraz szeroko szerszą sylwetką Kamili, nie restrykcyjną się tylko do plusów obcych, widocznych z tyłu oraz innych. Panowie po długich pieszczotach, oderwali się od moich obu dziurek. Zobaczyłem jak Alicja wsuwa się pod Sandrę a po bardzo krótkiej chwili Sandra zaczęła stękać więc Alicja robiła co trzeba.

To było zajebiste… Uporała się ze mną w kilkanaście minut. Po chwili odpędziłam od siebie to uczucie, stwierdzając że jest co najmniej nie na miejscu. Bebech samo płaski. Nuże prawidłu dojrzewał, ale zagrodził masturbację, skoro pragnął wizytować owe przedstawienie do końca i kieratem zaledwie sobie zburzyć. – Plag mi tam wrazisz całą rąsię – usłyszałem wśród pogłosów ekstazy.