Kamil scedował sobie sprawę co się szydełkuję – Aśka się otóż rozbierze zaś będzie się przemywała. Przede mną siedziała jeszcze bardziej seksowna kocica niż zawsze. Poderwała się lekko do góry jak by chcąc uciec od nich ale po chwili dopadło ja istne szaleństwo ekstaza, poruszali się w niej rownie szybko, czasami wbijali się razem, czasami na zmiane , dłonie obojgu dotykały jej piersi, brzucha, karku ud. Nie mogąc oswoić pragnięcia, ukląkłem przy wyru i ruszyłem kłopotliwie obwodzić opuszkami palców kontur nadętej myszki.

Mam u siebie w biurku doskonałą nalewkę, może więc wrócimy do firmy – zaczęła kokieteryjnie. W której mieszkam. Kobieta usadowiła mnie koło siebie na tylnej kanapie po czym powiedziała. – Hmm, ja ją chyba skądś znam, spójrz Wiesiek co się naszemu samotnemu koledze spodobało. Zaczął ją mocno ssać. Panienka usiadła na łóżku, oraz Sebastian mimo niej. Jej język bezbłędnie znalazł wejcie mojego gorącego otworu. – Pytanie brzmi jak skłonić obie by to wzieły. Posiadałam na nie mocarną chrapkę, stosowałam dlatego każdą nadarzającą się gratkę, by acz musnąć jego padło. Ubrałem się i zbierałem się do wyjścia, zastanawiając się jak ona ma na imię, i on uwielbia panterkę i moją bieliznę w panterkę ale czy jeszcze kiedykolwiek to powtórzymy, nie pytałem wiedząc że Paweł był by zły że mu przerwałem. Kamil odsunął się gibko, by wykonać koledze lepszy dostęp do cycków dziewczynki.

Jej pokora znów darowała potrafić o sobie, wyrządziła, iż palce zaskoczyły mieszać się szybciej a to ona tak naprawdę wpędziła Kamilę do orgazmu. Jarek, którego orgazm spotkał najwcześniej, skończył także główny natomiast wysunął się powoli z jej tyłka. Nie trwałem. Nie dość, że początek tygodnia to jeszcze może zanosić się na deszcz. Zaniosła go do ust zaś ssała jak szalona.

Jednocześnie zaczęły napełniać mnie spermą. Całe plecy podrapała mi pazurami po czym chyba doszła bo zaczęła strasznie krzyczeć i odsunęła mnie od siebie. Impreza trwała w najlepsze. Ten obrazek był tak seksowny że od razu zdjąłem z siebie wszystkie ubrania jak najszybciej umiałem. Po chwili się udało i kontynuowałam lizanie jej cipki. Podoba ci się powiedziała nie wyciągając go sobie z ust. Teraz jedną ręką pieścił jej pięknie rzeźbione cycuszki, które wcześniej uwolniła ze staniczka a drugą gładził jędrne pośladki i mały otworek w pupie. Anna założyła Szymonowi condoma a ja wskoczyłem na łóżko i ustawiłem się za Sandrą Szymon przed jej usteczkami a Anna usiadła na boku łóżka. Trzaśnięcie drzwiami i usłyszałem bardzo młody dziewczęcy głos strasznie zimno na polu no i co zgodził się i jeszcze jakieś szepty. Jako że buźke miała chwilowo zajęta Pawłem musiałem się zadowolić jej raczką, ale wprawe miała bo pałka stała jak trzeba. Zaskoczył spokojnie połykać palec do leku, zrobiło jej owe taką rozkosz, iż odruchowo, nie myśląc o tym, rozchyliła ciamajdy, żeby ofiarować mu lepszy dostęp do swojego najgłębszego zakątku. Nasi rodzice przyjaźnili się po sąsiedzku i owa przyjaźń wyprzedziła na nas. OOOOOHHHHHHHHHHH… AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA… Kilka minut później. Sam byłem zmieszany, nie wiedząc jeszcze jak to wszystko interpretować.

– To zwykły kurcz – stwierdził i chwycił jej małą stópkę, wyprostował nogę i zaczął naciągać skurczony, twardy jak kamień mięsień łydki. Kiedy weszliśmy do pokoju zapadła grobowa cisza aż w końcu Iza powiedziała no bo my za bardzo nie wiemy od czego zacząć. Od tego dnia właściwie aż do samego porodu nie było dnia żebym razem Z frankiem lub osobno nie walił Sandry we wszystkie dziurki. Taki ogier jak on czuje się pewnie równie dobrze w towarzystwie jednej jak i dwóch samic. Nie wiem ile tak leżałyśmy. W cugu kilku lat nauczki nadążyłem zaliczyć wszelkie siksy w klasie. Drugi, brakło również czegoś czym można by było nas związać. Wiedział nuże, że jej strachy oraz obrazy z dzieciństwa odeszły na zawsze zaś ta nienormalnie uwodzicielska oraz z takimi warunkami biologicznymi ukochana może mu sprezentować wiele satysfakcji przy dalszych dotykach płciowych zaś może z nią doznań wiele przepysznych orgazmów. Niewielki prostokąt na wysokości szyi zajarzył się światłem a potem świecący kawałek ściany znikną a w środku było małe zawiniątko. Spróbowała wytłumaczyć sprzedawcy który nie rozumiał angielskiego czego chce ale w końcu wyszedł zza lady otworzył gablotę i wręczył jej kamień. Odeszła kawałek potykając się kilka razy a potem deportowała się znikając.

Jeździłem chyba przez 2 godziny po różnych wybojach. Widać nie podobało im się to co zaszło. Gdy wróciłem do świadomości mój język pieścił już jej cudowne piersi. Nawet nie będziesz wiedział kiedy. – No syrenki, skoro już tak leżycie, nie mogąc się ruszyć, nic nie widząc zgadnijcie kto teraz się wami zajmie. Opierała się nagimi plecami o Jima czuła ze on tez musiał pozbyć się swojej, To jego dłonie obejmowały ja od tyłu i poznawały teraz jej ciało, uciskał piersi, gładził brzuch, całowała ją jednocześnie po karku. Przystanąłem, by napoić się jej widokiem. Przez otwarte okno na drzwiami wpadła papierowy samolocik i wylądował na biurku. Nieźle zastanowiła się siedmiu krasnoludków i królewna śnieżka. Drugą łapą obwodziłem myszkę, trącając twardniejącego sutka. A ponieważ znowu zaczęło lać jak z cebra zgodziłam się. Jacek źródłowo protestował, ale bardzo szybko zaszedł mym perswazjom.

– Ale on duży i taki piękny – jęknęła – Jak bardzo go pragnę mieć w sobie aż swędzi mnie moja cała grotka i drgają moje trzewia. Wtedy poczułem rękę Sandry na moim tyłku i jej głos dokończymy sami. Po chwili znowu przyszła z tacą na której stał dzbanek i filiżanki może się pan napije herbaty. Nigdy nie słyszałam o takim wierszyku. Otworzył oczy, czego nie mogła zauważyć oraz podziwiał jej ładne, gołe ramienia zalane niekolosalną wielkością pieprzyków zaś jej estetyczne, puszyste, długie, ogniste włosy. Droga Emmo. Wata spowodowała, iż nie poczuła, iż teraz szama się w nią kutas Kamila. Gdy minęło kilka chwil, a nic się nie działo Marek stwierdził z żalem, że chyba go jednak znajomy zrobił go w balona.

Kiedy to powiedziała wystrzeliłem raz jeszcze raz i jeszcze po czym prawie bez sił opadłem na cycuszki Sandry. Zaczął przesuwać palcami po łechtaczce. Stawiałaś mnie na plecach zaś przywarłaś ustami do mego fallusa. Czuła jak ciało zamienia się w jeden wielki płomień. Emma przyglądnęła się kobiecie na oko miała góra trzydzieści pięć lat ale nadal gładką jasną skórę oraz ani jednej widocznej zmarszczki. Jej dłoń nie próżnowała wędrując w górę w stronę moich piersi. Obróciła się na pięcie i zgrabnie kręcąc tyłeczkiem zaczęła wchodzić do jeziorka. Na kanapie za nami Franek posuwał Alicje o tyłu.

Jak najszybciej pobiegła na górę i wysłała list. Ona usiadła mu na kolanach i zaczęła go ujeżdżać. Czuję jakby ograbiono mi wszystkie żywiołowości, a symultanicznie sprezentowano w konwersyj najogromniejszy z możliwych orgazmów. Seks opowiadania Powoli poczęła pstrykać stanik… otóż przedtem mogła gwałtownie macać swoich sutków, skręcała dookoła nich małe kółeczka. Naprawdę ktoś cię przeleciał od tyłu? Tak. Suczka odetchła z ulgą myśląc że to koniec, ale Paweł miał inne plany. Alicja zajmij się naszym gościem a ja odpocznę dzisiaj. Tuż przed osiągnięciem orgazmu wyszarpnąłem na zewnątrz mojego fiuta i urządziłem moim dupciom prysznic ze spermy starając się by każda coś dostała. Gdy przestał ją całować ból wydał się już znacznie mniejszy. Pojawiła się na małej brukowanej uliczce kompletnie pustej było tam znaczni goręcej niż w Londynie.

Oddałaś z siebie sielskie westchnienie. Ja i nikolaj byliśmy już nadzy a alosza tylko siedział w ubraniu i macał mnie po piersiach. Kiedy zbliżył się do nas, zwróciłam uwagę, że miał piękny uśmiech, który odsłaniał śnieżnobiałe zęby. Nie chciała czegoś zabierać więc zdjęła z palca mały złoty pierścionek i chciała go zamienić na kryształ tym razem chciała zabrać go przez chusteczkę ale nie pomogło. I tobie i Bonnie się zawsze podoba jak was wale w dupcie więc się zgodziłem. No dobrze. Mieliśmy do tego niezłe miejsce.

Jej palce gładziły przyjemnie małe suteczki, obgryzały konsumuje, aż po sekundy zaczęły rosnąć, napęczniały, pociemniały coraz wybitniej od nabiegłej farby a wreszczie ruszyły wystawać jak przystaje, oddając ożywienie, które wyrafinowanie wywołała softową ipsacją. – Wybaczcie jeszcze moment – powiedziała unosząc słuchawkę telefonu. Skupiła się czym jesteś? Wtedy zobaczyła adres na ulicy Nokturna. – Muzyka, film ? Co proponujesz na początek tego wieczoru ? Spytał Bartek Marka ? – Poczekaj, zjawią się to uzgodnimy z nimi. Pokój o którym mówiła nowa koleżanka Emmy znajdował się na pierwszym piętrze. Dookoła pływało mnóstwo przepięknych kolorowych rybek przed sobą zobaczyła coś większego podpłynęła tam.