Skrzat który tu kiedyś mieszkał przeniósł się na rozkaz Daniela oczywiście do domu matki Ruperta tam miał więcej do roboty niż tutaj w końcu dom został oczyszczony i posprzątany na błysk. Kiedy zaglądnąłem do za nie zobaczyłem Sandrę na której leżała długowłosa brunetka. Ooohhh… aaaahhhhmmm… ooooooo… Wepchną po raz ostatni w jej dupcie a kiedy tylko wyją penisa z kakaowego oczka wyciekło trochę Bonnie się spięła i reszta wystrzeliła jak z gejzer plamiąc pościel. Przecież chyba ci się podobam ty też mi się podobasz więc proszę cie Daniel zgódz się. Gdy tylko Bartek zniknął za rogiem Marek niczym się nie przejmując wrzucił każdemu po tabletce, zastanawiając się jaki będzie efekt. Chwile po pierwszej kiedy wychodziła na spotkanie Daniel zaspany miną ją idąc do łazienki chyba nawet nie zdając sobie sprawy z jej obecności. Licząc jednoczenie, że moja dupa spotka się z zainteresowaniem kobiety bawiącej się w jeźdźca zaraz za mną. Odczułem, iż Ciebie również.

Porozmawialiśmy już w czwórkę gdy w końcu Anna powiedziała. Tym bardziej, że po kilkudziesięciu sekundach, nastała dodatkowa. Po minie Rajstopki wnioskowałem, ze jest zadowolona z wymiarów. Po lewej stronie patrząc od strony drzwi znajdowała się obita ciemnobrązową skórą kanapa. „Trudności utwardzają ludzi”. Nie musiałem. Postanowili poczekać, aż ich partnerki z drużyny będą opuszczać z wodzie, wtedy będzie sporo czasu żeby się na nie napatrzeć, jak będą się wymazywały zaś oblekały moje body z otwartym krokiem. Zamarliśmy.

Poczyniłam drinki, kopsnęłam ludzie natomiast przycupnęłam nader swobodnie Jacka. Chwile przed dwudziestą cała nasza czwórka zeszła na dół do restauracji. Palcami ściskałem delikatnie, z umiarem jej twarde sutki. Jednak w ów sposób pani tyłeczek pozostanie raczej wątły. Rekin z delfinem uparli się na nią w końcu stali się tak natarczywi że aż bolało odepchnęła jednego i drugiego. Siksa dysponowała zatkane oczach, mniemała, że dalej omacują ją palce Jarka. Emma złapała go za plecy ale okazało się że to nie jakiż bajeczny stwór z legend tylko podróbka w dotyku przypominał nadmuchiwane zabawki na plażę. „Dzień dobry.

Nie zdołał wymontować wzroku od partnerki, podziękował jęzor na wierzch zaś patrzył się na nią. Podeszła do jeziora i poczęła zsuwać w spód swoją harcerską, skrótową spódniczkę. Emma miała na sobie przepiękną czerwoną suknie do kolan i oczywiście wisiorek z kryształem z którym właściwie się nie rozstawała a Bonnie złotą do kostek obie z wielkimi dekoltami. Dłonie gońców cały okres drapały całkowite jej ścierwo. Z każdą chwilą ich ruch stawały się coraz szybsze.

Niektóre odpowiedziały przymilnie. Drugi chyba najpotężniejszy jaki kiedykolwiek przeżyła przyszedł w net po pierwszym. I potrzebujemy jak to się mówi czwartego do kompletu. I istnieje jej całkiem błogo. W rytmu kilku latek nauczki zdążyłem przelecieć każde pensjonarki w klasie. Ze środka wyskoczy mały złoty kluczyk i spadł na ziemie ale widoczny był nawet bez światła iskrząc się złotem. Poszła w lewo ulica była długa i kręta gdy dotarła do rozwidlenia spojrzała ponownie w książkę. Wstała, odpięła spódnice by ta opadła jej do stóp, klęknęła przy nogach Jim’a położyła dłonie na jego kolanach i wsunęła miedzy nie, wnętrzami dłoni sunąc po wewnętrznej stronie jego ud, rozsuwała je. Natomiast Kasia obróciła mnie na plecy i uklękła między moimi nogami. Tutaj dziatwa dorabiała sobie do kieszonkowego. Wszyscy za czeli głośno sapać a Sandra nawet krzyczeć. Zadufany w sobie śmigle Bartek, syn zasobnych rodzicieli, tejże nie wywierał sympatii. W tym czasie mój partner stanął z tyłu za moją głową. Przejmująco zaś nieprzerwanie.

Ale tylko klasycznie wygolonych. Łącznie około dziesięciu osób bawiło się wyśmienicie na tarasie przy blasku świec, dużej ilości trunków i zamawianej pizzy żeby nikt nie musiał przesiadywać kuchni. Alicja skręciła w pierwszą mała uliczkę boczna jaka znalazła. Opuszkami palców zaskoczył miękko niańczyć znalezioną ilość jej pleców. Gdy Magda dochodziła jęcząc cicho, Marek również doszedł spuszczając całość tego co mu ciążyło w cipkę Anety. – Dobry koncept – odparował mu przyjaciel. Okutane materiałem sukni mięśnie naprężyły się pod wpływem dotyku moich dłoni. Dopiero wtedy zauważyłam, że wszyscy wokół patrzą na nas. Nie udzielając odpowiedzi wziąłem jej rękę i przyłożyłem do spodni, uśmiech Pauliny-Bezcenny. Trzeba przyznać, że panny przerażająco się wkręcały podczas prywatnych sesji fotograficznych. Wytarłam oczy Marta podała mi lusterko w lusterku wyglądałam jak duch cała biała.

Zabrał koperty rzucił sowie trochę żarcia dla sów i poszedł do kuchni gdzie czekało już na nich śniadanie. Co jakiś czas słyszeliśmy numerki i ludzie przesiadali się do wybranych par. Ów rok był dla niej mozolny zaś nie mogła doczekać się ferii. W końcu pozwolili jej wstać bo trafiła się następna z kilkoma plamami spermy na twarzy Emma wykorzystała sytuacje i zmyła się wo wielkiej sali balowej. – Niedoczekanie twoje, gnoju jeden – pokręciła kierownikiem.

” Zawahała się, przed wpisaniem drugiego zdania, ale dotyk ręki współmałżonka błędnej po jej pagórku, ośmielił ją bardziej. Zauważyłem, że ręka wyślizgnęła się z jej cipy i zagłębiła gdzieś między pośladki szukając okazji by wejść w jej kakaowe oczko. Czułam, że prędzej czy później do mnie będzie się dobierał i specjalnie nie miałam nic przeciwko temu. Miłuję tak na nią spozierać, jak leży obwiniona w rozkosznym śnie. Zasłoniła żaluzje i wyjęła z biurka karafkę z obiecanym napojem. Witamy na trzydziestym szóstym zlocie swingersów w Pradze. „Znam, wiem” ściągnął bezzwłocznie Łukasz, ale wzruszenie które wyczuł kazało mu kontynuować problem najniezwyklej jak się tylko oddało. Jucha w liczykrupach kotłowała się jak szalona. Wyraźnie tylko te ładniejsze, oznacza potrzebowałem ogłosić: fotogeniczne.

Zaproszenie proszę.