Ale pałę miał twarda jak stal. Byłem nawet gotowy wyjąć je z jej torebki. Moje przypuszczenia potwierdziły się, gdy poczułam jego rękę pod spódnicą. Martin oparł się o jej plecy całując ja delikatnie po karku, trwali tak jakiś czas. Nie zwracając uwagi na łzy które pokazały się w oczach laski, niezbyt zresztą przytomnych stwiedziłem że teraz moja kolej.

Poprzez bluzkę wyczułam, że Jola nie ma biustonosza, natomiast jej sutki mocno przedtem stwardniały natomiast prężą się do frontu. Uniosła głowę wysoko z dumą , nie zwracała uwagi na to, ze cienka koszulka przykleiła się do ciała i stała się prawie przeźroczysta, Dokładnie było widać piersi i sutki które zareagowały na zimną wodę . „Poniekąd taki drobiazg nie trafia w uciechę? Teraz owe wszelcy kroczą wszędzie nago”, przyatakował komicznie czując pewnej przystępność belferki. Co ja nic takiego nie pamiętam oburzył się Rupert na pewno bym zapamiętał coś takiego. Drzwi wyglądały jak akwarium były przezroczyste a w środku widać było toń wody. „Wyczekuję…”, przepisała treściwie, czując, że jej koszula jest przedtem otworzona skrajnie oraz mężczyzna kładzie wrażliwie swą rąsia, na jej nierozwięźli przedtem rozpalonym bebechu. Hanka reagowała niczym tasiemki harfy na nurty dłoni wytrawnego gracza. Gąska wyczuła świdrujący, szybki gnieć, jaki chociaż już wygasł. Michał, tak miał na imię nowopoznany mężczyzna, zaprosił nas do siebie. – A co to ? Spytał podejrzliwie Bartek ? Chyba nie jakieś gówno, wiesz co by mi rodzice zrobili gdyby mnie przyłapali z prochami ? Albo gdyby wyskoczyła jakaś sprawa z policją ? – człowieku to by była ostatnia impreza w moim życiu. Rozchyliła usta by znów znalazł się w niej członek ich gościa ale ten złapal ja pod brodą i ponownie cicho wyszeptał ‘ chce widziec twoje oczy, twoja twarz gdy osiągniesz szczyt, patrz ma mnie, patrz „.

Te szybko zrobiły się twarde i jeszcze bardzie sterczące. Dzisiaj piątek chodźmy gdzieś. Wszystkie mięśnie w moim ciele nagle się napięły. Eve spacerowała po łące szukając położenia do opalania. Nie minęło kilka sekund gdy mojego już opadłego wacusia chwyciła kobieta która chwile wcześniej leżała na moich nogach. Rozważył o swoim siedzącym w sąsiednich krzakach koledze. Jak rudą z mugoli przelecisz to nigdy na seks ochota ci nie odleci. Popatrzył na moje czarne pończochy i westchnął.

„Toż nie byłoby powodu, gdybyśmy picował”, gorączkowo dążył znaleźć niejaki wybitniej sensowny dowód. Instynktownie poszerzyła równo swoje piękne nóżki oraz on dotarł swoim fiutem do wejścia do jej jamki. Usłyszałem zapowiedz z megafonu pociąg do Dębicy przyjedzie na peron 2. „Owe nie ja tu wymierzam dochodzenia…”, rozdarta Kamila opróżniła wolę rozmówcy. W zwyczaju też było ostre rznięcie przed snem ale Rupert nie dawno się spuścił więc dogadzał Emmie oralnie. To właśnie jest moja przygoda mam nadzieje że potrwa wiecznie. Na te słowa chłopakom zapaliły się oczy. Oniemiała zgodziłam się. Tak ty umiesz zapamiętać tylko coś co ma coś wspólnego albo kojarzy się z jedzeniem. Gdy się przebudziłem jej już nie było. Jej tułów okrywała nieżnobiała, prosta koszula z rozpiętymi dwoma górnymi guzikami. W środku było tylko imię Alicja i adres gdzieś ze Szkocji. Swoich ukrytych fantazji nie oszukasz. Widać takie ocieranie wywoływało mu rozkosz, albowiem proch miły ślad fizjonomii.

Zygmunt otworzył pokój. Uh… uh… ummmmm… ooohhhh… Dzięki siostra. „A jak je wykazujesz?” „Dobrze, przeszłe pytanie”, wzgardził nowina od belferki Łukasz natomiast poprzez chwilę się zastanowił, czy nie koloryzuje z czymś tak świdrującym, ale skoro owe zeszłe, owe postanowił pójść na kolekcja. W końcu posuwałem ją tak szybko że nie mogła nabrać powietrza. Niańczyli parę minut swoje organy, sprawiając sobie wiele uciechy. W tym pokręconym domu Wilksów była zasada że soczkami należy się dzielić dlatego Emma została zaprowadzona na środek sali położona na łóżku a następnie podzieliła się spermą ze swojego ciała. – Można się pomylić ale często się zdarza, że małe i drobne dziewczyny mają dosyć pojemne pochwy – powiedziała już spokojnie – A poza tym dwa lata ostrego treningu… Leżeli tak wtuleni w siebie i nawet nie zauważyli kiedy zasnęli… Cdn Prolog Osobista Szkolna Rajstopiara szkolne Szkoła średnia, a dokładnie II klasa – wtedy to się zaczęło, ale zacznę od początku. Do tego był taki delikatny rozmasowując jej nóżkę. Rupert po kilku minutach zatrzymał się pod bardzo starym i zniszczonym budynkiem a na drzwiach widniał napis likwidacja. Gdy skończyła, ubraliśmy się i pożegnaliśmy. próbowałam to wszystko powycierać chusteczkami które mi podała Marta. Spojrzałam na naszą księgową. – Tylko kazusem nie spraw najogromniejszego błędu w swoim istnieniu zaś nie zakochaj się we mnie – ostrzegła po kilku dobach – tak całościowo owe jestem cholerną kiłą a najprawdopodobniej cię obrażę, jak tylko pocznie coś się klajstrować między nami… tak już mam. Po czym wstał i ruszył dziarsko w kierunku parkietu. Cztery dłonie bezustannie przestawiały się po całym jej padle, gniotły jej piersi, pośladki, biodra, uda, poznawały całkowicie podobne jej ścierwo.

Następnego ranka mogli pospać dłużej ja każdy w sobotę Daniel wstał gdzieś koło dziesiątej idąc do ubikacji usłyszał raban na parterze. Posuwałem ją miarowo, wkładając w każde pchnięcie maksymalną siłę. Był chłopakiem wysokim 188cm wzrostu i bardzo proporcjonalnie umięśnionym. Aaaaaaaaaaaaa… oooooohhhhhhhh… Mmmmooooooooooooooo… Wystrzeliła posyłając soczek na twarz Bonnie swoje piersi tak bardzo ścisnęła że zrobiły się fioletowe. Nie wiedział dokładnie ile czasu siedział samotnie w kuchni ale piwo zdążył wypić. Wszedłem w nią jednym, łagodnym czynem. „Dopiero rozpoczynam pierwszą. Zdoła będzie porządniej, jak będą stać? – zapytała Hanka natomiast natychmiast zapoznała koncept w życie, masując sobie sutki. Koleżanki w większości już na starcie starały się przejawiać swoją supremacja, źle maskując zazdrość o sława odkrywczej profesorki, tak w męskim zbiorowisku pedagogicznym, jak oraz wśród uczącej się młodzi. Szybko, głęboko dla mnie niespodziewanie Jola zapytała mnie, czy zdoła mnie pocałować.

Wstałem, zaczynałem przepraszać jednocześnie prosząc o dyskrecje. Robert przedstawił nas sobie. Położył ją na plecach oraz zawrzał swego giganta w objęciacj jej znaczącego biustu, wykonując przy tym dupą prądy tak, iż jego żołądź pojawiał się natomiast znkał w jej ładnych cyckach. Pijackie majaki, chyba tak skoro nawet imienia nie pamiętałem. Wyniósł ją na brzeg i położył na ręczniku. Wskazał wzrokiem na zawartość woreczka.

Pomiędzy stykającymi się mokrymi wargami plątały się jak pijane nasze języczki spragnione swojego towarzystwa. Gdy straciłem ją z oczu, włożyłem prezent do plecaka i ruszyłem w przeciwnym kierunku. Gdy poczuła jego jezyk przesuwający się od łechtaczki az do odbytu myślała że oszaleje, poruszał nim wolno jak by ja smakując, prawie że nie zdecydowanie, zagłębiał się to w jedna to w druga dziurkę, zaczeła jeszcze gwałtowniej pieścić ustami Jima który złapał jej głowe i docisną ja do konca tak ze cały członek znajdował się jej w ustach, siegał gardła, dławił i dusił, po chwili odciągał jej głowe i dopychał, coraz szybciej i szybciej, w pewnym momencie poczuła ból tak ze poderwała głowe w góre i krzyknęła głośno. Dziękuję że napisałaś nie bądźmy dziecinne możemy mówić sobie na ty. Morze zadzwonisz po Sandrę niech już pozna nas wszystkich naraz. Na pewno nie zapomnę im powiedzieć, że jutro mają mnie zerżnąć właśnie tam – we dwóch. To ukaz, jaki pozostawał przekazany po uzgodnieniu obu pagin natomiast jaki ma pozostawać dokonany”, wpisał odważniej a symultanicznie tak, by nie wydań na małego, internetowego zboczeńca. Z wszelką chwilą jej nurty były głębsze natomiast szybsze. Nie reagowałem (nie wiedząc czemu).

Emma zacisnęła dłoń ba gałęzi i masturbowała drzewo. Jej jęk mimo zakneblowanych ust toczył się echem po sali. Od tej pory Emma Daniel Bonnie i Rupert nie musieli nigdzie wychodzić szukać seksualnych doświadczeń mieli wszystko o czym mogli za marzyć dzięki kryształowi posłuszeństwa. Mój oddech stał się szybszy. No to gdzie cię pod wieść Dorota. Potem kazałem jednej uklęknąć i zacząłem ostro rżnąć w dupę, tymczasem druga miała lizać na zmianę moje jajka i jej cipkę. Patrzyłem na swoje odbicie dłuższą chwilę. Obie całowały się jakby chciały się nawzajem zjeść. Okrężnymi ruchami zbliżał się w kierunku łechtaczki. Zeszła do kuchni znalazła pióro atrament oraz pergamin nie wiedziała o co zapytać na początek ale była ciekawa co ta Alicja wie na temat tego zadziwiającego kryształu. Gdy ona nerwowo szukała czegoś w torebce zapytałem: -Czy coś się stało? -Ty jeszcze tutaj?!-mocno zdziwionym tonem -Chyba nie wzięłam ze sobą zapasowej pary rajstop -To nie wygląda dobrze, trzeba coś z tym zrobić…-odpowiedziałem ironicznie, by nie wzbudzać podejrzeń, ironia jak zawsze nie została wyczuta -Masz rację, masz tutaj pieniądze i leć mi kupić czarne rajtki 20 den ze wzmocnieniami-szybka odpowiedź z uśmiechem któremu nie potrafiłem odmówić Zgodziłem się, ale tylko dlatego, że był w tym też mój interes. Potem pomyślała o łóżku a przed nią pojawiło się olbrzymie łoże z baldachimem identyczne o jakim pomyślała. Wyprężyłaś swoje padło w ekstazie. Na początku było normalnie później kazały się walić tylko w dupcie to je rżnąłem w tyłki. Jego miłość do basenu i pływania ukształtowała muskulaturę chłopaka lepiej niż najlepsza siłownia.

Następne w kolejności były spodenki. Wrodzona ciekawość wywiała górę nad dowcipem a… Ściągnąłem przed nią dolne. Czyny bioder komunikowały, iż nuże nie chcesz chwytać się z moich graby, ale coraz szczegółowiej nabić się na palucha. Ludzie patrzyli a może to nie byli ludzie tylko centaury nie wiedziała co ja aż tak w tej sytuacji podnieca. – Lekko, przetłumaczymy owi spożywa – kontrował Kamil, nie patrząc się jej w twarz choć w wyraźne pod wodą piersi. Poszedłem za głosem, jaki odezwał się we mnie niespodziewanie. Jego akcja była tak szybka, że nawet nie straciła przytomności. Z moim jest podobnie powiedziała wyjmując z torebki bardzo podobny kryształ. Państwo Wilksowie zapraszają i życzą dobrej zabawy. „Nie jest zbyt długa, istnieje adekwatna z racji piastowanego zawodu”. Zrobiła się już dziesiąta. Nie nic takiego chciałam za dużo i za szybko ale rzeczywiście szkoda sukienki no i może obolałego tyłka. Daniel nałożył sobie płatków z mlekiem a Emma po powrocie owinęła się jednym z koców posmarowała tosty swoim ulubionym malinowym dżemem i chrupała je.

Nie sknerzyłem niczego, oraz poniekąd strzelałem coś w wariantu ambicji, iż istniejemy tu oraz otóż ciosem. Po skończonym śniadaniu wybrali się na miasto. Obserwując go nieraz, zauważyłam, jak wodzą za nim wzrokiem inne pracownice z naszej firmy. Czułam, że dochodzę. Usłyszałam głos Marty i poczułam jak mi wyciera twarz ma spust co nie. „Gdybym mogła mieć takie piersi” – pomyślałam.