Powiedziałem zaraz dojdę dobrze powiedziała Sandra. W ustach wyniuchałem gust potu pomylonego ze smakiem spermy, leżącego wzdłuż osobnika, który jeszcze sekundę temu wytryskiwał nią po pełnej Tobie i wcierał w Twoje ciało. Ania była blondynką o długich włosach. Tak prawie identyczny tylko odcień trochę inny jaśniejszy. – Kurde, zajebiście przebywasz – sprawdziła po sekundy. Jednak ten układ na dłuższą metę był nie do przyjęcia. Wstałam i podeszłam do niej. Zaczęłam podchodzić pod górę jako pierwsza, Robert zaraz za mną. – cicho powiedziała kiedy ból zaczął ustępować. Musiał tylko zburzyć sobie pospieszniej nawlekajże Kamil, aby ten nie przydybał go gdy powróci z powrotem. Ująłem się o tym jeszcze w liceum, kiedy uwieczniłem się do kółka fotograficznego.

Czule obwodziłam go opuszkami palców, zupełnie jakby był to ktoś żywy. Rozdrobiłem spożywa, chłodząc zaświecone ścierwo. Naszymi partnerami ze strony potencjalnych dostawców były cztery osoby: ich dyrektorzy finansowy i techniczny, główna księgowa i sekretarka. Cipka panny cały okres była stymulowana przez prącie Kamila, jakie cięgiem się o nią ocierało. Ona prężyła się i wiła pod naszymi pieszczotami jęcząc coraz głoniej. Wpadłem więc na pomysł by druga w tym czasie włożyła jej dłoń w dupcię co mi sprawi znacznie więcej przyjemności. Jej ciało w wielkim obłoku dymu wydobywającego się z dymnicy i przetkanego laserowymi zielonymi promieniami wyglądało jak jakaś mara. Alicja mu przerwała Daniel mamy dla ciebie propozycje chcielibyśmy żebyś się do nas dołączył. – Czeć kochanie . Wyniosłem ją z wody owiniętą nogami wokół mnie. Ssała go i pieściła dłońmi. Mmm… aaahhh… oooohhhh… Kilka posunięć w tyłek potem w cipkę i nieprzerwane klapsy w pośladki.

Zygmunt z partnerką popatrzyli na nas chwilę a potem Zygmunt usiadł na łóżku a Iza zajęła się jego paróweczką. Sączył się powoli coraz wolniej aż prawie przestał lecieć. Jak to harcerze, podniecali się przy byle okolicznościach, więc ich ciapy były cały okres w stanie wzwodu. Podniosłam drugą rękę oboma rękami i tak nie obie łam go całego. Po całej zabawie poszliśmy się wykąpać (oczywiście nago) w rzeczce. Rozlegle się nagimnastykował dopóki wyszukał jej ukryty profil.00. Dobrze wiedziała jak wpłynąć na swoją przyjaciółkę, by robiła za jej przyzwoitkę w czasie gdy ona będzie wysuszać kieliszek za kieliszkiem. Wtedy usłyszałam Nikolaja powiedział coś po swojemu zakwiczał coś po czym stękną głośno poczułam że spuszcza mi się na brzuch po czym zostawił moją cipeczkę w spokoju. Tak tedy jak Kamil wyszedł, zaskoczył się szalony wyścig, kto prędzej się spuści i przydybie na masturbacji owego pozostałego. Oooohhhh… Ruchy zapychania w tyłek nabijały jej usta na pałkę Ruperta. Szczególnie te jej śliczne zielone oczy, które błyszczały teraz pożądaniem, które to błyski chłopak w swoim slangu nazywał „chujkami”, jej lekko zadarty nosek cały pokryty piegami i jej pełne, zmysłowe usta. – Taak… Ach… Taaak… – wydał z siebie przeciągłe okrzyki i wyrzucił pod olbrzymim ciśnieniem, potężną salwę ciepłej spermy z wbitej w jej pizdę gigantycznej kolubryny, potem druga i trzecia i jeszcze kilka strzałów.

Oryginalny z ciebie zboczeniec! – zasyczała z radością, podczas gdy ja wysysałem z niej wszelkie soki, trzymając ją obiema rękami za uda zaś szorując językiem jej wyślizganą szparę. Dostaliśmy pokoje obok siebie na pierwszym piętrze. Obeszła drzewo dookoła kilka razy ale nic niezwykłego nie zobaczyła z wyjątkiem jednej niewielkiej gałęzi fikuśnie wygiętej w górę. Obwiodła kilkakrotnie samą główkę językiem spijając starannie błyszczący luz który go pokrywał. Wytłumaczyli dlaczego właśnie Sandra pierwszego dnia zagrała kondoma z moją spermą do badań. Naprzeciwko wejścia była lada za nią starszy mężczyzna który obsługiwał jedną z kilku klientek będących w środku. – Chodź, to nie daleko. Kieratem koszulkę. Despotycznie przebiłaś mnie z posłania. A tu taka niespodzianka – szepnął i pogładził ją po ognistej główce. Ja z Szymonem się rozebraliśmy Sandra tylko zrzuciła z siebie ręcznik i położyła się na łóżku. Teraz taki jeden związek sobie właśnie obstawał. No to mirze na początek się rozbierzemy. Oba iskrzyły i mrugały a gdy się połączyły obie kobiety pochłonęła ciemność.

MMMMMMMMMMMMMMSSSSSSSSSSAAAAAAAAAAAAAAAA… Centaur napierał w nią ze zdwojoną siłą. Po reszcie dziewczyn widać było podobnie, a może to była kara za to że na to pozwolili ? Bądź co bądź tej nocy seksu już nie było, szybko się zebraliśmy by wracać do domów.