Ale co się stało? Alicjo. Bardzo mnie podniecasz i pragnę żebyś mnie przerżnął ostro do końca aż do wrzucenia do środka twojej spermy – piszczała już teraz też mocno poniecona.) Jeżeli wcześniej nie wiedziała o moim wzwodzie i gotowości do działania to teraz na pewno. A Daniel Jeździł po Bonnie jak po łysej kobyle zaczął od walenia ją w tyłek na początku ich spotkań trochę się bała tego ale w tym momencie tak w nią zapychał swoją kuśkę że jej krzyki mogli by usłyszeć w chinach gdyby nie czarodziejska osłona domu. Zacząłem działać instynktownie. – Okej, najadłam się, otóż możesz mnie przelecieć – przytoczyła znaną materię, jak weszliśmy do mnie. Za ją miejsce za Bonnie zastanowił się. Wyskoczyła z kominka w sklepie z miotłami latającymi.

W jej cipce zrobiło się naprawdę ciasno, ale poruszałem się bez trudu. Po wszystkim padło tylko hasło. Jednocześnie ja pękłem. Weszła do wanny umyła włosy ze sześć razy zanim wydały jej się wystarczająco czyste potem dokładnie wyszorowała całe ciało w szczególności cipkę i tyłek. „Wobec owego mniemam, iż ten biały tonujże nie konweniuje do jednostki o transparentnej skórze truchła…”, zaczął ostrożnie, czując rosnące ożywienie przedmiotem dyskusji, jak a całą sprawą. – Może zamiast ciągle debatować wybierzemy się do jakiej razem, zapraszamy panią – zaproponował Krzysztof. Wziąłem dwa maluszki i mocno zatapiałem je w rajstopkach w miejscu cipki, namiętnie się przy tym liżąc. Robert odsunął rękę Michała i przywarł ustami do łechtaczki. Nie sądził osobistemu powodzeniu, znaczniej ostrożnie wiódł tą znajomość zaś do tej pory udało im się omówić cios. – Masz absolutną rację – odpowiedział szef jednocześnie nachylając się poklepał mnie po pośladkach. Na studiach było identycznie, tak tedy w efekcie stałem się jednym z lepszych zawodowców od czynów a załapałem cykać fotki do składzików dla panów. Paulina, ma duża czułość wieku dziecięcego a młodzieżowego. Jacek przedłożył nas sobie, po czym przewyższyliśmy do salonu.

Muzyka dudniła mu ostro w uszach, ciężkie męczące brzmienie od którego się już dawno odzwyczaił. Niestety, rozmowy z nowymi klientami przeciągają się w nieskończoność i jeszcze nam to zajmie czas jakiś po czym słuchała przez chwilę głosu w słuchawce – …postaram się być jak najszybciej, ja też cię całuję, pa. Połknęła tyle spermy ze aż jej się odbijało zanim w końcu dotarła do wyjścia przeleciało jej każda dziurkę ze czterdzieści penisów we wszystkich rozmiarach sztuczne prawdziwe świecące bardzo malutkie że ledwo je czuła albo takie olbrzymy że jej nie rozerwały. Domyśliła się, że to dłoni Jarka, jaki wstał za nią. Wstał i poszedł do kuchni po kolejne piwo, i mając nadzieję że gdy dziewczyny wrócą Marek zapomni o głupich pytaniach. Jak się okazało mieszkał w Chęcinach, nieopodal rynku.

Ten kawałek piaskowca zaczął bardzo mnie intrygować. Gdy zaczęła się zsuwać niżej zdał sobie sprawę z tego co zaraz zrobi. Wkrótce pani księgowa dołączyła do mnie. Nagle odpalił Bartek: – No przecież możemy wykorzystać rajstopy dziewczyn ? – Spojrzał na nas pytająco. A na to on nie był jeszcze gotowy. Emma zdjęła z szyi łańcuszek i obie przyłożyły do siebie kryształy. Po kilkunastu sekundach wróciła i nie odzywając się nic zajęła się zlizywaniem resztek z mojego osprzętu. Była tylko w skromniutkim, zielonym bikini. Drżała, wiła się zaś jęczała, oraz reakcja jej padła była muzyką dla mych uszami. Gierki Eny były fascynujące. Zaszokowana Kamila wyniuchała, iż musi się zastanowić. Stawiałem się na Enie oraz ona uściskała mnie ciapami w biodrach.

Reszta się zgodziła zaczajacie na mnie muszę wrócić po swoja sukienkę mam nadzieje że skończyli się już na niej gzić. Mocno pchnął. Tej nocy wypróbowali coraz pozę „na pieska” zaś „zauroczenie” obydwoje szczytując maksymalnie. Drugi równie basowy i paskudny głos – ten słyszałam już bardzo dobrze, był zdecydowanie bliżej: – No co chłopaki, wy się napijecie, z zapasów co tu mamy, a my skorzystamy z waszych złowionych rybek. W tym samym momencie pojawiła się i dziurka od klucza z której wydobywało się światło z metr nad jej głową. Nie trzeba się szczególnie napinać, poza dźwiganiem torebce z obiektywami, hehe, wystarczy cykać fotografii, za które ludzi płacą. Jeszcze raz zagarnęła ją ciemność. Trzeba przyznać że nie trwało to nawet dwóch minut a Aneta również szczytowała praktycznie nie wydając dźwięków za to zaciskając dłonie w pięści. Żarem który wypełniał moją kakaową norkę. Rozbierał ją dosłownie wzrokiem, i specjalnie się z tym nie krył.

Uklękła przede mną i zabrała się za ściąganie mi spodni. Wskoczyłem na nią i posuwałem jak dmuchaną lalkę z sex shopu. Dostawaliśmy „dodatkowe podstawy” jak to się głosi spędzając ze sobą jeszcze więcej czasu zarówno w dzień jak oraz w poniektóre noce… Ale Paulina zachorowała natomiast… Otrząsnąłem się z tych koncepcji i powróciłem do faktyczności. Mimowolnie odchyliła łepetynę do tyłu, opierając ją na rozgałęzieniu Jarka natomiast wrzeszczała głośno. Przez jakiś czas słychać było tylko ciche sapnięcia i cmoknięcia. Daniel wbijał się w jej dupcie nabijając cipkę na jeden z pośladków Bonnie.