Więc po chwili zmienił moje usta na jej, więc by się nie nudzić zajęłam się jej bluzką. Emma przeczytała to co było na karteczce. Druga sowa miała dużą szarą kopertę otworzył ją w środku było zaproszenie adres i godzina rozpoczęcia była napisana wspaniałym pismem pełnym zawijasów z pewnością magicznym atramentem bo słowa falowały jak fale morza papier też był miły w dotyku i lśniący. Ciało drgnęło i zamarło krzyknęła przeciagle czując jak każdy mięsień się napina i drży, Jim jak by na to czekał znów ja zaczął całowac zachłannie. Nikolaj uznał że już wystarczy oblizywania wyciągną swoją fujarkę z moich usteczek i przesuną się w duł . Rozchylone teraz płatki ukazywały jej delikatne różowo-czerwone wnętrze. Gdy już wszyscy mieli całkiem sporo w czubie, a dziewczyny poszły do toalety powiedział do Bartka: – Idź przynieś jeszcze chipsów. W piątek wczesnym rankiem cła nasza czwórka stawiła się na stacji w Dębicy z kont mieliśmy pociąg do Pragi. Opowiadania erotyczne Dziewiętnastolatka zaczęła przypominać sobie jakiejkolwiek to co wydarzyło się wieczorem. Niemocno wciągałem, ukąsiłem.

Wojtek miał bardzo duże powodzenie u dziewczyn. Powoli znowu ją zaczołem bzykać dosyć bielizny z dziurką w kroku ale ostrożnie Sandra miała strasznie ciasną pipeczkę i za każdym razem jak w nią wjechałem zaciskała zęby ale po jakimś czasie przestała więc waliłem ją coraz szybciej. To naprężenie, że on mógł w każdej chwili się powodować nader mnie podniecało. Przed dziewiątą czekaliśmy już na nich w pokoju. Bartek siędzący najbliżej nich, od razu tuż na prawo, i ja na lewo, nawet nie zauważyłem kiedy znalazłem się bliżej a moja ręka niby przypadkiem musneła jej nóżki. Małe ośmiornice z piersi tez odczepiła ale niechętnie i z myślą że musi spytać gospodarzy jaki czar na nie rzucili taka przyjemność jej sprawiały. Chyba jej było tego troche za dużo, bo pomimo zamglonego wzroku, było widać iż jej tak na początku zadbany makijarz rozpływa się.

Powstali, wzięli mnie pod ręce i położyli na stojącym obok stole. Skupiła całą siłę woli jaką jej została i deportowała się. – Ty, oraz może iżbym uszczknęli coś z nią zakręcić, co? Zdoła ofiarowałaby się nam pomacać? – Kamil wpadł na pomysł. „Ano dobrze, to może uczynimy tak…”, podchwycił pogrzebacz Łukasz. Zawsze była chuda, ale w tej chwili było to bardzo widoczne. Bo przeważnie jestem w samym środku gdzie nie widać za wiele. Brzuch, podbrzusze. – Pojmuję, iż nie śpicie bewstydny nagusie – z czarownym uśmiechem obróciła łepetynę w jego kierunku. Stojąc przy lodówce spytał Magdę – napijesz się również piwa ? i wskazał na czteropak żubra. Nie zważał na ludzi, których pomimo późnej pory, przechodzili obok nas. Kobieta z którą gawędziła zaprosiła ją do nowo otwartego pokoju Emma rozglądnęła się za reszta swojej paczki Daniel nadal gawędził z Wilksami Rupert gadał z grubym jegomościem z jaką panienką na kolanach a Bonnie też nigdzie nie było widać.

Pojawiła się w totalnej ciemności na niebie było widać mnóstwo gwiazd to miejsce też było cieplejsze niż to z którego przybyła ale niewiele na dodatek czasami zrywał się bardzo zimny wiatr. Głowa ją bolała ale jak pomacała czoło poczuła że ma na głowie coś w rodzaju korony z metalu a na samym środku wyczuła swój kryształ ale za żadne skarby nie mogła jej zdjąć. Polecił nam obu klęknąć na kanapie. Dwustronnie penetrowałyśmy w swoje padła. Kamila druga na krześle w dżinsach i samo jasnoniebieskim staniku. Były białe w kolorowe grochy. Jak ją spotkałem była akurat na drągalu. Nalał sobie kubeczek wina oraz wytrąbił duszkiem. Cały czas czułam jego wzrok na swoich pośladkach. Mimo to jego rozmiary sprawiły że ciężko było jej się na niego nabić.

Czyli że jestem we własnej wyobraźni nie rozumiem mogę dostać jakieś wytłumaczenie? Kryształ który został połączony jest na twoje rozkazy spełnię każdą twoją zachciankę. Dojechałem w końcu nad rzekę i pomyślałem sobie, że się ochłodzę. Lepszej pogody, jak ta którą mieliśmy, nie można było sobie wyobrazić. Dopiero kiedy oba poladki pokryły się czerwonymi śladami moich dłoni zajęłam się lizaniem jej rowka. Tak sepleniła coś niby po naszemu ale nic nie rozumiałem wtrącił Rupert też się mną zajmowała jakby ktoś wcisną mojego wacka w pułapkę na myszy która się zatrzasnęła. Sprawił on iż straciłam wszelakie zwolnienia. Powiesili ubrania na wieszaku obok drzwi i poszli niedługim korytarzem a następnie schodami w dół do kuchni.