Rozpocząłem wodzić po konturze Twojej pupci. Przestań się śmiać! Na stołek po drugiej stronie usiadła Bonnie z czego tak się śmiejesz? W skrócie szydząc opowiedziała jej przygodę Ruperta. To była naprawdę silna a wielka kobitka. Ton celi powstrzymał naszą miłą pogawędkę. Jej rączki przewinęły jego biodra natomiast dociskały krocze szczeniaka do swojej pulsującej pizdeczki. Atmosfera z godziny na godzinę a właściwie z minuty na minutę stawała się coraz bardziej rozluźniona. Wymierzyłam jej kilka solidnych klapsów. Prawdziwie walona poprzez owego rumaka zapomiała o wszelkim co ją opakowuje, szacowało sie tylko maksymalne uniesienie natomiast przyjemność widzenia w wszystkim zakatku jej mysli i ścierwa.

„ORAZ uważasz, iż mam w tym deficyty?” „Niestety nie wiem, albowiem pani zawsze nadciąga w spodniach, tylko czasem w zbyt długiej spódniczce”, ściągnął goniec czując podekscytowanie z zapisywania o takich myślach z nauczycielką. Wojtek rozszerzył jeszcze bardziej nóżki dziewczyny i jego głowa znalazła się w jej kroczu. – Co, przedtem się wywaliłeś? – spytał. Tymczasem kutas szefa dzięki stymulacji gorących ust Elżbiety był gotowy do solidnego rżnięcia. Wyczuła bardzo duży kształt przypominający rozmiarem olbrzymie kutasy murzynów, które niedawno dały jej takie zadowolenie. To nakręciło mnie jeszcze bardziej i sama również doszłam. Ale oboje zakrywali swoje atrybuty jak się dało. W odpowiedzi jego wargi wpiły się w moje, a język bezczelnie wdarł się do ust.

Tylko czyją twarz mu nadać? Czy zakolanówki z kokardką będą pasować dla niego? Kogoś przyjemniejszego? A zdoła owe mikry Krzysztof, pryszczaty okularnik? No tak, dla onych na pewno egzystowałaby pierwszą świniarką, nawet emocjonowało ją owe w pewien sposób. Za to jako pierwszą zdymałem Monisię, która słynęła z beznamiętnego podejścia do wszystkich młodzieńców, jacy ćwiczyli ją kokietować. Powoli jej palce ubierały się w moim wnętrzu. Była uchwycona z obydwu paginy przez mięsa swoich partnerów, jakby była szyneczką w kanapce, zaś młokosi piętkami chleba. Nader szybki żeton. Pomyślałem, że i tak nikt mnie tu nie zauważy więc wskoczyłem do wody bez nich.

A Bartek zajoł jego miejsce, i jego kutas odradzał się w jej buzi. Ania rozchyliła uda i przytknęła moje usta do jej szparki. Co sekundę utrudniała pieszczotę aby wywrócić z siebie jakiegokolwiek spojrzenie. Okazało się, że jest starym znajomym Roberta. Dzień dobry paniom zagaił uśmiechając się. Pamiętał temuż poprzednie jej słowa przed uśnięciem, iż chce z zanim ćwiczyć seks dalej. Ludzie z którymi chce zapoznać nas Franek mieli przyjść do naszego pokoju po dziewiątej. Właściwie to ile Sandra ma lat bo wygląda strasznie młodo. Zaskoczyłem ją ustawiać. Wirowała w przestrzeni doszła raz a i konik spuścił się srebrną mgiełką prosto w jej twarz. Nie zręczni było by im się bzykać gdzie tylko mają ochotę w tym domu jeżeli mogli by się na niego gdzieś wpaść w niedwuznacznej sytuacji. Odwróciła się do nich tyłem. I cisnąłem się na dziewczynkę, jak wygłodniały wampir, od razu wpijając się ustami w jej słodziutką piczę. A nóż widelec, zobaczę coś czego nie powinienem, na co zawsze liczyłem niestety bez skutku.

Cała czwórka przeniosła się do ogrodu przed wielką rezydencją podszedł do nich mężczyzna w czerwonym stroju lokaja. Jego miarowe ruchy, jak by walił młotem w kowadło sprawiły że aż jęczałam z rozkoszy. Jej cipka była nader wilgotna. Po moich zabiegach wszedł bez oporu więc wsadziłam od razu drugi. Na szczęście panowie, w tym momencie poszli do kuchni, aby przynieść coś do picia. Najwyraźniej innym podobało się również. Hm… – zamyśliła się cienko Kamila. Postanowiła to przecierpieć, musiała odzyskać okrycie. Chcąc ukryć zmieszanie podeszła do pojemnika na lód i wzięła jedna kostkę lodu, przesunęła nią po ustach , zsunęła na szyje, przesuwała niżej tuz nad piersiami. Zostawałyśmy toż. W tym momencie wybuchnęło wiele granicy między nami… I potem poszło jakby z górki… Posiadaliśmy już szesnaście, siedemnaście latek natomiast istnieliśmy w sobie cholernie zakochani. Nie było gdzie wcisnąć nogi każdy kawałek wolnej przestrzeni był zajęty przez krzyczącą jęczącą czy skomlącą osobę. Zaskoczyła intensywniej lizać jej cipkę jej języczek jeszcze prędzej pchał sie w niej… natomiast wystawało się… dzierlatka opadła na ziemię i jeszcze długo sapała z poruszenia. Ja się sama do nich dołączyłam i jesteśmy już razem od prawie roku. Po następnych już tylko cicho stękała.

Poznałem zapach seksapilu, który ostro na mnie działa, coś bardzo osobistego, nuta potu i perfum. Ena skowyczała coraz głośniej. Wstałem pytając może pomóc. Weronika była nader podniecona ale nie zdołała wykrzykiwać z radości skoro jej usta były zajęte Sebastianem. Sebastian, jakiemu Iliada łudziła się z twórczością Reja odpadał też. czuła jak jego olbrzymia pała zagłębia się w niej i jakie czyni spustoszenie w jej trzewiach, jak później cofa się i znowu atakuje do końca. Gdy ujrzałem ją po cios pierwszy właśnie tam, literalnie petryfikowałem na jej widok. Nie zwlekając, odsunął łapie Jarka z cipki Asi zaś dotknął do niej swoim chujem. Była już mocno nakręcona. Ostrożnie go podniosła w tej postaci był jeszcze piękniejszy usłyszała w myślach cichy głos. Machną ponownie i w sypialni odsłoniły się zasłony zalewając pokój szarym zimowym światłem.

Bardzo dziękuje za pomoc i bardzo miło mi poznać. Ten kac… miał wrażenie że łeb mu pęknie. Łapie powędrowały w kierunku najedzonych piersi, ktróre kapowały się, że plag rozsadzą. Nie było to łatwe bo szef mocno trzymał jej głowę nie pozwalając by przerwała. Na Paderewskiego. Parę metrów przed topiącą się dziewczyną zanurkował i wypłynął tuż za nią. A jeżeli chodzi o kryształ to właściwie ja ciebie chciałam zapytać gdzie znalazłaś swój mój jest w mojej rodzinie od wieków wiem tylko że kiedyś moja prababka zdobyła go ale nie mam pojęcia ze starych listów dowiedziałam się że podobno istnieje ich więcej i że trzeba zgromadzić cztery z nich aby poznać tajniki tej magii więc proszę cie napisz mi jak najszybciej gdzie go zdobyłaś i czy wiesz gdzie jest ich więcej. Woda w tej rzece była dość przejrzysta. W czasie powitania szybko zorientowałam się że mój lubieżny szef ma ochotę na księgową która wyglądała na niezła sucz. Paulina, natomiast dwadzieścia latek kieratem Ena.

Emma też miała ochotę na kąpiel mimo że w tym domu było trzy łazienki tylko jedna miała wannę pozostałe prysznice. Czuła jak zimna woda spływa po jej piersiach, brzuchu, jak dostaje się za materiał spódnicy, dociera do ud, Chwile stała jak skamieniała z rozchylonymi ustami patrząc jak zaczynają się zaśmiewać. Zrobili to posłusznie, gdy zobaczyłam ich miny było mi ich aż żal. Również makijaż twarzy miały, któremu nie można było nic zarzucić dodawał uroku pani księgowej. Nadal masturbowała jej piczkę czekając na Ruperta.

Jej jeden szybki dynamizm bioder starczył – poszerzyła mocniej nogi zaś podniosła je mile do góry. – Gdzie tak lecisz spytał ? – Szedłeś kiedyś w kozaczkach i miniówce nocą ? – odpowiedziała pytaniem na pytanie ? – Nie odpowiedział śmiejąc się. Jęczał z radości natomiast dyszał ciężko. Nie mineło wiele czasu a Paweł całkiem bezczelnie się nią zajmował w rogu boxu … a nam szczeny opadały. Widziałeś jak ona na mnie ostatnio leciała.

Ja też posmakowałem w końcu swojej spermy. Jego lewa ręka szybko przesunęła się po moim udzie i rozpoczęła intensywny masaż mojego cipki. Jola przysunęła się bliżej zaś porwała mą twarz w swe sflaczałe dłonie. Zawezwałam toteż ich oboje. Po pół pory wróciły zmordowane do obozu, pobrały wartościowe do ablucji idei oraz poszły nad jezioro. Powiedział do księgowej – Czas na rozliczenie suko, klękaj i ssaj do ostatniej kropli! Uklękła posłusznie, i teraz już bez zabawy wzięła go od razu do buzi tyle ile potrafiła, pomagając sobie rękoma by jak najszybciej doszedł. Symultanicznie dociekałem jeszcze gruntowniej Twój tyłek. Asia a Kamil kończyli właśnie szczytowanie, dymisjonowali swe ruchy, ich oddechy równoważyły się. Prawdę mówiąc Daniel nie za bardzo lubił skrzata dlatego wysłał go daleko stąd. Co prawda Bonnie i Rupert byli rodzeństwem ale odkąd podstępem Emma i Daniel wkręcili Bonnie do ich seksualnych zabaw od tego czasu bzykają się nie patrząc na pokrewieństwo. Gdy skończyłem wstała i spytała: – a łazienka gdzie ? – tu, za rogiem, pierwsze drzwi na prawo.

Ale nie miała pojęcia gdzie jest następna część kryształu zeszła do kuchni nadal była trochę wyczerpana zrobiła sobie herbatę i kilka kanapek. Ledwo mogła wstać nogi miała jak z waty dysząc za pomocą różdżki poprowadziła się do porządku. Gąski przedtem się rozeszły natomiast synkowie w krzakach poczęli fetę ze swoimi fujarkami. Gdy rozpychał się wiedziałam że zaraz dojdę. Oddech miał szybki, głęboki, Martin poruszali sie coraz szybciej i gwałtowniej. Opadł biustonosz, odsłaniając jędrne krągłości. Mnie zrobili tak samo jemu obciągnęłam każdej z nich zrobiłam najlepsze lizanko w ich życiu a w zamian wszystkie po kolei wyrżnęły mnie w dupę nie tak delikatnie i miło tylko tak mocno że ze dwa tygodnie bolał mnie tyłek jak siedziałam. Co się stało z twoją suknią spytała zaniepokojona. Mój penis ocierał się o jej różową cipkę. Tymczasem Bartek zajął się poważnie Anetą błądząc dłonią po jej nodze i całując się z nią.

Mnie zwiodła natomiast uwiodła poprzedniego lewituje na „szrocie”… Szrot owe było takie położenie zgromadzeń. Ponieważ nie było sprzeciwów na ławie wylądowała butelka po wódce, którą też zaraz mocno zakręciła. Usłyszała śmiech, To Jim i Martin śmiali się z niej ze się zbyt zgrzała. Emma zaczęła rechotać. Podeszła do mnie wyciągnęła rękę mówiąc cześć jestem Sandra. I ten jego pałąkowaty kształt. Z początku, gorącym wzrokiem chwytałaś, powoli dochodzące do Ciebie obrazy. Plaski brzuszek, wydepilowane okolice bikini natomiast chude, ale dogodne ciamajdy zdołały wielu zwieść i porwać. Wywiał swgo opasa w rekę oraz załapał wędrówkę w dół, smarując jej płaski brzuszek swoim śluzem. Aż się zdziwił, że dosyć łatwo wszedł prawie cały. Kiedy po jego podejściu, wprowadziłaś pod kołdrę, zsuwając wcześniej swe stringi, ciekawość oraz rozkosznie rosnące poruszenie ostatecznie wcisnęły mnie do pozostawania w pokoju. Wcisnąłem rękę dogłębnie pomiędzy Twoje uda, aż napotkałem na lepką lukę. Ponieważ nie lubię powolnego sexu po kilku wsunięciach zwiększyłem szybkość i tak ją posuwałem że aż nie mogła złapać tchu.

Ciemnorude puszyste włosy do ramion doskonale uzupełniały tą atrakcyjną kobietę. Przesuwałam rękę w przód i w tył ale ten penis jest twardy pomyślałam. Oooh ale przyjemnie. Sandra urodziła zdrowego chłopaka. Jęknęła głośno. Alicja tylko przyszła powiedzieć żebyśmy na nich nie czekali i od razu pobiegła z powrotem. Czyli gdzie? Wyobraźnia czyni cuda.