– Zgoda ? – Eh dobra, ale nie wcześniej. Ale czuł już że jeszcze jedno, a nie tylko nie będzie w stanie do niej podejść, ale nawet się wysłowić. Po jakiejś minucie, 5 minutach, 10 sekundach, sam nie wiem, ogarnąłem, że prawdopodobnie usiadła na ławce i na 99,9% twarzą do mnie, a jej oczom (max 2m odległości) ukazywałem się Ja machający w okolicy krocza ręką w górę i w dół. Czarne pończochy znikały mniej więcej w połowie łydek pod również czarną spódnicą z długim do połowy ud rozcięciem z tyłu. Niektóre wpisy odczytywała ze chichotem, sukcesywne z miłosierdziem, inne z obrzydzeniem, albo wstrętem. Może dzięki gadce mojego szefa która robiła się coraz bardziej odważna wraz z tym jak nikt nie okazywał sprzeciwu. Zwietrzyłam jak jej rąsia po piersiach natomiast bebechu zjeżdża w spód, aby zaparkować na moim łonie. Dobry wieczór niech pan postawi to pudełko i wejdzie dalej. Szybciej, skarbie!-powtarzałem do niej. – Miau… – usłyszałem – teraz ja Muskała go aksamitnie. Pannica zawrzała oczom a stała, czekając, co współpracownicy znaczniej z nią poczynią. Aneta jednak skupiona na tym by zrobić dobrze Magdzie jak by tego nie zauważała.

Nareszcie wyczołgała się na korytarz i tutaj ze trzy pary się pieprzyły na stercie ubrań. – Lubię ci wciągać – wyszeptała Poniosła go wykapanego do ust. Wręczyła mi pieniądze a mnie aż zatkało tysiąc pięćset złotych to nie małe pieniądze pomyślałam ale jednak za małe za sex ze mną. Nie, za dobrze się przebywa. W końcu Jarek, jakiego członek odnajdował się w najciaśniejszej pochwie, nie ścierpiał a spuścił się w nią. – Czemu mi się tak przyglądasz? – zapytała paląco Przycupnąłem przy niej na granicy łóżka.

Dzika Suka ! Spotkaliśmy ją na pewnej dyskotece, gdzie to przemilcze. – To jak do Ciebie trafimy ? masz auto czy z buta? – spytała robiąc wielkie oczy. Aż przerosły mnie ciarki, gdy się w nią wpatrywałem. Otóż ja idę się wylać. Oblizując moją pałkę zaciskała zęby tak że czułem je na swoim sprzęcie co było bardzo przyjemne.

00 szli się wykąpać do jeziora, a harcerki miały rozgrzewkę w godzinach 7. – Przenieśmy się do cienia bo na tym słońcu jest lekko za gorąco w moim bodystocking – zaproponował i wziął ją lekko na ręce i przeniósł do swojego obozowiska, i delikatnie położył na materacu. Alosza wystrzelił jeszcze raz prosto do moich ust poczułam jak zalewa mi całe usta spermą wyplułam trochę ale on wystrzelił jeszcze raz na moje piersi i szyje. Nikolaj rozebrał się sam i pomógł Aloszy ściągnąć mi spodnie. W końcu moje rąsie spoczęły na jej udach. Elżbieta jęknęła opierając nogi o ramiona posuwającego ją samca. Od razu się odwróciłem i nie mogłem oczom uwierzyć. – Nie przesadzajmy, nasze negocjacje nie stoją na ostrzu noża – odpowiedziałam, było dla mnie niemal pewne, że mój szef uwieść ich księgową, a widziałam że dobrze mu idzie, więc nie chciałam tego opuścić. Czekała go coraz wieczerza, mycie zaś spakowanie myśli przydatnych na kilkudniową ekspansję nad jeziorko, wraz ze swoją klasą. A szesnastą muszę zała… ahh… Mam kilka spraw do załatwienia. Podczas orgazmu trzeci kryształ połączył się z poprzednimi i teraz tworzyły trzy czwarte koła. Daniel odwiązał liścik a sowa zamachała skrzydłami i wyleciała przez otwór w ścianie. Byłam tak zaskoczona że aż otworzyłam usta ale to nie był koniec. Konrad? Nie, on się przyuważył w liceum bodajże poprzez los. Miała na sobie obcisłą bluzeczkę, której się szybko pozbyła.

Myślę że tym razem nie tylko Aneta będzie napalona. Do owej pory wzmiankuję słodziutką Belindę, cycatą blondyneczkę, jaka jako pierwsza wykonała mi loda, oraz ja spuściłem jej się na cyce. Przedtem po sekundy odezwał się dzwonek. Pierwsze na co zwróciłam uwagę po wejściu do jego pokoju, to rzeźba nagiej kobiety, wykonana z piaskowca, stojąca na samym środku dużego pokoju. Dążył się w nią wbić. – Ok – odpowiedział Jarek. „Natrętny jesteś Urugwajczyku. Próbując się wyplatać z poczuła że ma coś w cipce pomacała ręką okazało się że na tam prawie całą dłoń Bonnie znowu mnie przelecieli jak spałam czemu zawsze ja muszę zasnąć pierwsza pomyślała wyjmując dłoń śpiącej koleżanki.

Polegało to na tym że każdy z obecnych lizał ją spijał z niej scałowywały czy po prostu zbierał dłonią a potem zlizywał a własnej dłoni. Po obu stronach swoich rąk zobaczyła olbrzymie końskie kopyta wygięła szyje jak się da do góry zobaczyła centaura tors mężczyzny z ciałem konia. Chciała bym je poznać czekam na odpowiedź. Chodziłam do liceum niedługo miałam zdawać maturę. Ranek był słoneczny i bardzo ciepły więc postanowiłem pojeździć na rowerze. Zaprosiłem ich do środka dziewczyna miała na imię Anna a chłopak Szymon. – O tak nader sprawnie – przyjemnie wywyższyła głowę natomiast pocałowała go w policzek – takiego czegoś nie przetrwałam nigdy w istnieniu. Rupert pochłoną już to co miał na talerzu biorąc dokładkę zagaił może po śniadaniu małe bzykanko na dobry początek dnia? Myślę że nie powinniśmy się kochać przed tą imprezą a w szczególności ty. Jej ramie musną jeden z delfinów ani się spostrzegła jak delfin zmienił się w umięśnionego mężczyznę z ogonem jak u syreny a z przodu sterczał mu przezroczysty świecący penis albo coś w tym rodzaju. – ZAŚ tam, nie potrafisz się rozrywać – westchnął, udając rozczarowanie Daniel. Robiła to doskonale, choć nie miałem porównania śmiało nazwałem ją, że jest moją Stópkową Królową, pragnę Ci się oddać całkowicie! Odpowiadała mocnymi jękami, było jej na prawdę dobrze. „Nie, nie mota mnie okazywanie dokumentów miłowania kogoś w taki sposób”, ściągnął wcale politycznie Łukasz. Oczywiście przypadkowo siedziałem wtedy obok Pauliny. Przez następne kilka minut wtuleni w siebie patrzyli jak Emma dochodzi po raz któryś.

Poddała się temu jęcząc cicho .(w tym momencie uświadomiłem sobie, że uwielbia być czyimś PANEM, dominować, rozkazywać i ma bzika na punkcie swojego wyglądu, ubiera się w to co mnie bardzo kręci i chętnie wymasuję stópki jej stópki, gdy będzie potrzeba…) Podszedłem bliżej z myślą: jak zacznie pierwsza to polecę za nią, Ona jednak dalej stawiała siebie na pierwszym miejscu. – Spazmy, no nie trwam. Wojtek szybko zorientował się co jest grane. Dziewczyna syknęła i gwałtownie obróciła się do pozycji „69”. Ten główny, ku jej zaskoczeniu, demontował się właśnie, oraz drugi, ku przestraszeniu podfruwajki, gromadził z piasku jej ubrania.

Chcę was o coś spytać chodzi mi o to żebym mogła patrzeć jak Szymon i Daniel biorą ciebie na dwa baty co wy na to powiecie. Akurat siedziała obrażona nie patrząc na Ruperta. Ruszyłaś nawet odwzajemniać me całunki. odczuł jak Asia zastygła cała a rozgorzała głównym orgazmem. Więcej tutaj nie przyjadę. Zamrugała oczami stała w bocznej uliczce przesycona szczęściem i spełnieniem naprzeciwko Alicji która też patrzyła na nią z wielkimi oczami. Specjalnie wam o tym mówiłam żebyście się nie dali złapać. Oczywiście panien się kreciło sporo… Ale nas zainteresowało to a właściwie kogo przyprowadził Paweł. Miło cię poznać Dorota my wszyscy pochodzimy z Rosji ja mówię bardzo dobrze po polsku ale i Alosza i Nikolaj znają góra parę słów. Wysapałem tylko zaraz.

ISTNY SZOK, oczywiście pozytywny Mocno się sztachnąłem z myślą, że nie powtórzy się to nigdy więcej. Asia podświadomie zaczęła się odsuwać, natomiast cały okres kucała, by jej piersi nie wyszły ponad watę. – ORAZ ja doświadczam, że gdybasz się jeszcze niezwyklej zażyle i owe mnie rozwesela – odparował zaś schodził z pieszczotami jeszcze skromniej puszyście odchylając okrywający ją ręcznik. Kasia przeczuwając co się stanie wysunęła penis z ust i w tym momencie wystrzeliła z niego gęsta i ciepła sperma trafiając wprost w piersi Kasi. Wszyscy postanowili pójść pół godziny później buli u wejścia na uliczkę Nokturna.Egzaminy wstępne I szkolne Wojtek zajechał na polankę nad malutkim jeziorkiem, całkowicie nie odkrytym w Puszczy Nadwarciańskiej koło godziny 10. Morze zrobię jakiejś herbaty powiedziała Alicja i wyszła z pokoju. Gdy harcerki się oblekały, Kamil był przedtem na tyle rozdrażniony, iż oznajmił do Jarka: – Szczać mi się raczyło, poczekajże, ja idę obok a się zwolnię. Z bijącym sercem oraz drgającymi rękoma, czekał na reakcja. Bełkotał się i śmiała próbując złapać mnie za tyłek. Beztrosko wrzeszczała z bólu, jak Jarek napływał w nią od tyłu. Bartek natomiast siedział i popijał piwko patrząc wciąż na dół. Spytałem.

Nie posiadała przedtem przed nimi żadnych szarady, młodzikowie wydedukowali prawidłu każdy jej zakamarek. W końcu rozłożył mi nogi ukląkł między nimi podniósł mój tyłeczek do góry założył gumkę i zaczą powoli wsuwać mi swoją fujarkę to pipeczki. Krytycznie zwietrzyłem, że zaczynasz drgać. Owe było zebranie towarzyskie. Robert rozchylił moje nogi. „Intymnie? No, przeczuwam, iż się nie odważysz”, podpuszczała dalej. Odwróciła się do swojej koleżanki i powiedziała: – Aniu woda jest wspaniała. Nie doświadczaliśmy już nic, słyszeliśmy tylko osobisty krzyk niedoczesnej radości. Tak od początku ósmego miesiąca grzmociłem ją średnio dwa trzy razy dziennie. Przysuną mnie bliżej siebie zacisną zęby stękną głośno i wtedy wystrzelił mi prosto w twarz taką ilością spermy że od razu zalała mi oczy.

Filipinka była zaskoczona natomiast oburzona, jednakże najniezwyklej otóż odczuwała uciecha i uczucie. Zadrżał i ujął ją za nadgarstek ssąc jej palce, zlizując z nich smak owocu, W tej chwili każde z nich jeszcze miało nikłą ale jednak miało, szanse by się wycofać, minutę później gdy Ann wsunęła dłoń w spodnie Martina i ujęła jego męskość, jednocześnie odwracając się do Jima i przyciągając go by teraz jego całować nic już nie miało być takie same. Szymon zeskoczył z łóżka i parę sekund pózniej leżał już na niej. Daniel proszę cię Frankowi i Alicji strasznie zależy na tym wyjeżdzie. To która ściągnie śmietankę do końca ? Spojrzał pytając ale po chwili sam wybrał. Sandra poszła po Franka i Alicje. Sandra poszła do Alicji i Franka po chwili wróciła i powiedział że jak chcą to mogą się do nich przysiąść.

Flitrowaliśmy często przy różnych okazjach. Ciśnienie we mnie cięgiem wzbierało. Zdjęła z siebie spodnie. W tym momencie Michał podniósł moje ręce do góry i zdjął mi bluzkę. Zatrzymała się dwa może trzy metry przed drzewem z mapy wynikało że jest praktycznie na miejscu.Łukasz wrócił do domu utrudzony, ale oraz odprężony. – Obfitą – włączyłam się do rozmowy, najwyraźniej udanie, bo wszyscy wybuchnelimy miechem. Kutas znowu mi oklapł, ale panienki tak się rozochociły, że nie dały mu ani chwili odpocząć. Okaziciel chałupków strzeli foto i wstawi konsumuje na baner. – Bartek spojrzał na niego podejrzliwie i spytał – A towar jeszcze masz ? Bo nie przypominam sobie bym Ci dał jakiś znak ? Jego spojrzenie wprost wierciło Markowi dziurę. Podążyłem znaczniej w spód. Ktoś pojechał do domu. Niestety potrzebowali kogoś zdrowego kto by zapłodnił Sandrę. Twoje wijące się po podłodze z uczucia zgromadzenie, z wszelką chwilą natężało me żądze. Kobieta zrzuciła jednym ruchem ręki jakie papiery i gadżety które spoczywały na blacie i ułożyła się wygodnie na nim wzdłuż dłuższego boku, unosząc i rozkraczając nogi.

Podziwiał ten widok kiedy ściągnęła wdzięcznie swoją króciutką sukieneczkę i ułożyła ją koło rozłożonego wcześniej dużego ręcznika kąpielowego, i splatała w koński ogon, fikuśnie bo z lewej strony głowy, swoje ogniste, puszyste włosy. Niedaleko łazienki długo włosy na pakowany facet przygwożdzał do ściany kobietę która ciągnąc go za włosy krzyczała coś chyba po francusku.