Scena jak z filmu porno, stanołem z boku wyjołem fiuta, i podsunołem jej by się nim zajeła. Tym razem początek był taki jak zwykle. Daniel jak to auror zajmuje się śledzeniem i łapaniem przestępców czasami widuje się z Emma w przerwach czy na korytarzach ale oboje są tak zalatani że nawet nie maja czasu pogadać. Ooooooooooohhhhhh… nnnnnnnhhhhhhhhhhhhhhhhhoooooooooooo… aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa… Usłyszała jak i Bonnie dochodzi. Zaczęła drżeć na wykapanym ciele, po części ze strachu, po części z cyniczna, oraz po części z uczucia natomiast ekstazy, której dostarczali jej właśnie partnerzy. Tym razem za każdym pchnięciem nie szczytowała czuła się wspaniale podobało jej się w jakie rejony dociera pałą centaura. To trwało chyba wieczność wpychał w moje usteczka tą swoją fujarę i wpychał kilka razy zmienialiśmy pozycje. Z pod nich wyłoniły się czerwone majteczki. jeszcze prędzej. Jim pochylił się i wyszeptał jej do ucha „też cię zerżnę „ te słowa podnieciły ja jeszcze bardziej jeśli to było możliwe.

Pomruki klasy, jak odwracała się do niej tyłem, pisząc coś na tabeli, gwizdy co odważniejszych, jak w przerwach szła korytarzem, bądź edukacyjnym boiskiem, były codziennością zaś wprawiały ją w zakłopotanie. – Dobra, jutro go rozpoznamy oraz dostrzeżemy co z zanim wyrządzić. Wszyscy znieruchomieli minęła godzina następna godzina. Przerwała na chwile i szepnęła cześć jak w pracy? Jak zwykle nudy nagle pod stołem pojawiła się jeszcze jedna twarz Bonnie nie postrzeżenie podeszła i wślizgnęła się pod stół. Nie kupował w owe co się szydełkuje. Poprawiła spódnicę ale w ten sposób że odsłaniała jej apetycznie wyglądające udo. Possała go chwile ale była chyba tak pijana że padł na moje nogi i zaczęła głośno chrapać. Błagam na uuuuuumm… spuść mi się w duuuuuuuu… pppppppppppeeeeeeeeeeeeeee… na zmianę walił i tyłek i cipsko. AAAAaaaaaaaaa… uuuuuuu błagam. Z tej strony to ja nie znałem kolegów. Skończyliśmy zajęcia praktyczne i szliśmy się przebierać, szatnia była koedukacyjna ponieważ z reguły nie ściągało się nic prócz bluzy/bluzki. „Z kąd u takiej drobnej dziewczyny taka pojemna pochwa” – przeleciało przez jego głowę ale nie miał czasu dłużej się nad tym zastanawiać.

W piątek jak to często bywało Daniel zostawał na dłużej w pracy chyba przestępcy właśnie w ten dzień mobilizują siły i bardziej rozrabiają. Widząc lekki uśmiech na jego twarzy ciągnęła dalej. Jakież było moje zdziwienie gdy nie minęło 5 minut a ona skończyła i oznajmiła że wychodzi. Sowa wyleciała przez otwór w ścianie i zniknęła w ciemności. Właśnie skończył walkę na maturze i postanowił lekko odetchnąć przed egzaminami wstępnymi na polibudę.

Końcówkę kropelek zlizała ze mnie. Więc chłopcy zrobili porządek na ławie, a my pozdejmowałyśmy spódniczki, w zależności od tego co która miała. Na miejsce dotarła za dziesięć druga była to bardzo ładna włoska restauracja rozglądnęła się po sali ale w końcu nie bardzo wiedziała jak ta Alicja wygląda wtedy zobaczyła ciemno włosom kobietę z włosami upiętymi z jednej strony głowy. Przysunęła się, pochyliła i językiem wodziła w koło jego pęka, jedna dłoń przez materiał masowała jego męskość czując jaka staje się twarda. Mój szef to bardzo przystojny facet. Pożądałam coraz więcej. Byłem naładowany natomiast zdecydowany.

Czubek jej języka pieścił najwrażliwszą część męskiego ciała – wędzidełko. Nie wiedziałam co mam zrobić. Rozchyliłam je, aby mógł wślizgnąć się do nich. A zastanowić się, czy nie przewyższa jakiemuś przeszkód. Położyłam ją na partyjce a zapalczywie ogołacałam z niej ubranie. Kilka sekund później wbiegła do domu pod numerem 12 pobiegła na górę ale nikogo nie było zbiegła z powrotem do kuchni. – Być może, w każdym razie na biurku posuwa całkiem nieźle – odpowiedziałam dowcipnie patrząc prosto w jej oczy. Uhhhh… ale ja to lubię szepnęła wycieńczona i zasapana Bonnie.

Wzięła jego chuja w ręce i nakierowała na swoją pizdę, przez chwilę rozsmarowując swoje i jego soczki po pulsującej pożądaniem szparce. Tak pieścili swoje nabrzmiałe i chętne organy parę minut. Alicja. „Tak? Lub depiluje się pani nader starannie? ZAŚ w całokształcie na zero, czy niejaki paseczek zostaje?” uśmiechnął się, starając się cwanie wycisnąć atrakcyjne go informacje. Daniel to jest Kinga podałem rękę Kindze która była naprawdę ładną blondynką.

Jej różdżka i książka oraz kryształ leżały na podłodze obok jej posłania porwała książkę zapaliła światło na mapie nadal widniał mały punkcik. Czułam jak oba zaczynają drżeć. Płynne drgania wodzie sprawione spychaniem się siusiumajtki robiły, że jej cycusie, na które jej rozmówca ostentacyjnie się patrzył, także demaskowały się wibrować. Ręce przekazał z piersi na pośladki oraz ugniatał je łapczywie, przyciskając niemocen krocze pannicy do swojego. I nic na siłę! Jakoś wcale mi się nie podoba ten pomysł. Odwróciłem się z powrotem w stronę Sandry gdy dziewczyna która na niej leżała przestała się ruszać. W ustach coś miała nie mogła nic powiedzieć na głowie czuła coś ciężkiego była to metalowa korona z dwoma połączonymi kryształami Klęczała całkiem naga nie licząc korony z kryształem na kamiennej podłodze widziała swoje dłonie były zakute w metalowe starodawne kajdany i przymocowane do podłogi.

Według mnie leginsy kolorystycznie nie pasowały, ale to była tylko kwestia koloru – w tym momencie kolor był na prawdę bez znaczenia. Wstępnie stanowczy byłem wyjść, jednak kiedy chodziłem u łóżka, zobaczyłem Twoją wyświetloną pierś. Ach a więc tak no to dobrze zabawimy się w powtarzanie na początek dobrze powiedziała Sandra.