Wreszcie poczułam jego potężny drzewiec w mojej rozochoconej cipce. Jednak kiedy byłam już naprawdę blisko kolejnego orgazmu wycofał się, żeby zaspokoić drugą kobietę. Pozbawiłymy go marynarki i koszuli po czym dobrałymy się do rozporka. Nadciągała, pozostała jakiś czas… Kilka tygodniach temu zaproponowałem, ażeby się przedłożyła. Rozpocząłem od obfitości, skoro adoruję stopniować rozciągnięcie. Bonnie pobiegła do domu miała na sobie tylko płaszcz ą całe nogi i tyłek gołe. – Ja spożywa wezmę oraz ładuję, i ty jej ogłoś, iż jak nam pozwoli na co trochę, to jej podarujemy.

Zawróciła kilka razy zabłądziła w gąszczu małych kręty uliczek. Doszła pierwszy raz. Ann można powiedzieć była prowodyrką, taniec kochała od zawsze i teraz tez, ona właśnie ośmielała innych by też pokazali się z innej strony. Asia obydwiema grabami walczyła przerywać jego porządną rąsia przed dotknięciem cycka, on w tym czasie bezwstydnie położył lewą grabę na pozostałej piersi. Popluskałem się jakieś 10 minut, a na brzegu znalazły się dwie dziewczyny. Paweł rozpioł spodnie, wyją kutasa i kazał lasce na nim siąść, a sam się zajoł jej cycuszkami, które przypominały mandarynki. Nadziewałem się natomiast opuszczałem. Co masz na myśli? Nie chce żebyś znowu zrobił mi obciach jak ostatnio. Rozglądnęłam się tylko czy nikt nie idzie wzięłam swoje rzeczy pieniądze powiedziałam cześć i wyskoczyłam z auta które natychmiast odjechało. „Dobrze, nie zasnę pierwszej nocy natomiast będę czekała aż wyjdziesz na plaże nago” „Ja owe nie… Ale pani ma lepsze warunki…” „Dobra, kolego, nie bajerujże”, przykróciła trochę rozmówcę Kamila, która połaskotała swoje rajstopy w kropki. Nie wytrzymałam, odchyliłam głowę do tyłu, szukając jego ust. Ale i on doszedł tym razem w ostatniej chwili wyją niej wacka a sperma poleciała na jej pośladki. Dalej trzymając ją za biodra odepchnął trochę od siebie i znowu mocno pociągnął. Obróciła się z powrotem i zauważyła stan nowiutkiej złotej sukni Bonnie strzęp złotej tkaniny zasłaniał kawałek lewej piersi pas w tali został cały a z dolnej części sukni zostały tylko strzępy o wielu długościach i wielkościach.

Rozluźniła oczka zaś popatrzała pod watę. To było fenomenalne. Dwie duże jędrne półkule pokryte gładziutką lekko opaloną skórą były zakończone olbrzymimi bordowymi sutkami. Dochodziłam prawie drugi raz, gdy przerwał i zmienił się z kolejnym. Nie byłbym sobą gdybym jej nie podglądał, udało się i widziałem cały etap zmiany rajstop Na stojąco zaczęła zsuwać z siebie leginsy. Hanka w pierwszym refleksu zacisnęła minimalnie nogi, po czym powolutku poczęła konsumuje usuwać, poddając się moim grabulom. Powoli całując kolejne obszary jej delikatnego cudownie pachnącego ciał przeszłam przez podbródek docierając w pobliże ust. Wszyscy dookoła niej zaczęli się rozbierać wie i ona zdjęła buty na szpilkach i suknie zostawiła tylko wisiorek z kryształem powiesiła suknie na jednym z wieszaków i wraz z wszystkimi weszła do pokoju. Odwzajemniłam tę pieszczotę. Kasia zaczęła mnie dotykać, jej ręka po chwili znalazła się na moim penisie.

Zarazy potem zasnęliście. Przebierając się zerkałem na nią nie tylko wtedy, ale zawsze gdy była możliwość. Prosiła żebyś napisała do niej jak najszybciej i żebyś na razie nie mówiła nikomu o tym. Moja dłoń powędrowała na jej udo i w górę po czym zwróciłam się do szefa – Nie sądzisz, że nasza gospodyni jest wyjątkowo seksowną dupcią – postanowiłam zainicjować nasze bliższe kontakty. Ruchy całkowicie oszalałe, gwałtowne, i nagle krzyk, jednego, drugiego . Zgodził się i za chwile laska zaczeła go dosiadać, ale jemu nie o to chodziło.

Poniekąd nie zauważyli, kiedy tak wtuleni w siebie, usnęli. Kazał jej zejść z siebie i usiąść na nim tyłem, najwyraźniej miał ochotę teraz spacyfikować jej dupę która była już porządnie rozjechana moimi palcami. Ziom psycholog odtwarzał mi raz, że chodzi o falliczny symbol, czy że białogłowom obiektyw przyrządu (im dłuższy, tym lepszy, hehe) asocjuje się podświadomie z fiutem. Jakież było jego zdziwienie gdy na lustrze czerwoną szminką napisano: Domówka imprezowo – Hej Magda, idziesz wieczorem do Bartka ? – Do Bartka ? A po co ? – Domówka, wiesz głośna muza, dużo alkoholu, Bartek, Marek. W desperacji pomocne uzewnętrzniają się palce, penetrujące mokre zaułki dziurki. Pobiegła na górę po drodze się rozbierając w sypialni Bonnie leżała na plecach Rupert ją walił a Danielowi obciągała. Franek powiedział że da mi co chcę w zamian za zrzekniecie się prawa do dziecka. Myślałem że zrobi to powoli, ale on się tylko przymierzył, Paweł przestał na chwile ruszać dupą, by jej dupcia przez chwile była nie ruchomo.

Wykorzystując fakt, że zostałam chwilowo bez zajęcia pozbyłam się zbędnego ubrania zostając jedynie w pończochach i pantoflach. Marek widząc że Bartek się wacha powiedział. Lizała go teraz na całej rozciągłości. I miałam racje, bo gdy dochodził wepchnęła go w siebie całego, na chama, po same jądra. Osadził sie w nią prawidłu cały a zaczął żywą konnicę znowu w pozy imponującej misyjnej. Za sobą usłyszała ten dent kopyt nie mogła się odwrócić na około rozbrzmiały oklaski. ZAŚ ja sobie zerknę – przydał po sekundy. Popłynęła w stronę małego jasnego kwadracika przy dnie gdzie miała nadzieje znaleźć wyjście. Gablota po gablocie szukała kryształu aż w końcu go wypatrzyła był bardzo mały mniejszy niż jej i Alicji z przywiązaną ceną 20 euro.

W jednej dłoni ścisnęła medalion i różdżkę w drugiej książkę skupiła się na miejscu na mapie i zniknęła. Do hotelu wróciliśmy bardzo puzno. Jego sprośne żarciki działały również na mnie. – Nie musisz tego robić – testowałem ją zatrzymać – możemy tylko porozmawiać – Nie zainkasuję od ciebie kieszeni, jeśliby tego nie stworzę, oraz poza tym… – wykonała pauzę – chcę ci owe wykonać… Skapitulowałem… Niesamowite owe było. A ja nie mogłem uwierzyć w to co się stało Kryształ Posłuszeństwa grupowo Zimny styczniowy wieczór znajdujemy się w Londynie na małym skwerze naprzeciwko domu pod numerem 12 ten dom był zaczarowany i tylko wybrane i wtajemniczone w jego adres osoby mogły go zobaczyć dla wszystkich innych był po prostu pomyłką w numeracji domów. Czuła jak gdzieś w środku zaczyna drgać w niej coś co zdarzało jej się nie tak często. Zjedliśmy śniadanie i wraz z naszymi nowymi przyjaciółmi i Frankiem i Alicją dokończyliśmy zwiedzanie tego pięknego miasta. Wyszła na ulice główną otworzyła książkę zobaczyła miejsce gdzie znajdował się następny kryształ. Przed nią leżał strasznie blady facet co wyglądało jak czarno biały film. Znała, że albowiem skryba delikatnego postu na forum szkolnym zadał sobie sporo mozołu, iżby wyszukać jej niedogodny w wyszukiwarce kierunek, owe z pewnością nader mu podlega na tej komitywy. Wzrok miała opuszczony, wyglądała jakby była bardzo zawstydzona. – Towar, tak jasne.

Zawsze, gdy mam szansę to robię owe. Moja bardzo mokra szparka stała otworem. Spojrzenie Marka było pełne wprost radości, gdy dziko posuwał Anetę. Wiedziała ze zdziwił się trochę ale po chwili już bez krępacji wpijał się w jej usta jak by chciał spić z nich całą słodycz. To zawód z przyszłością, kuriozalnie dla faceta. – Włość, idziemy! – powiedział. Chwile później byliśmy już na mojej ulicy mimo że wytarłam całą twarz nadal się lepiła jak klej.

Pocałowała Emmę w policzek szepcząc daj possać a następnie nabiła się ustami na pałę. Było to miejsce bardzo ładne, osłonięte od wiatru małymi pagórkami z drzewami. Alicja wstała bardzo miło cie w końcu poznać Emmo proszę siadaj. Z olbrzymim pragnięciem przywarłam do jej podpalonej brzoskwinki. Czuł jak jego gruby żołądź wędruje w jej pochwie rozpychając jej ścianki i otaczajace trzewia, jak wedruje do końca, jak cienkie ścianki jej szparki szczelnie otulają gruby trzpień jego kutasa i też przechodzą do samej jego nasady. Weronika przygotowała się na fetę. Pulsował w Twoich ustach. Ruszyła w jednym z kierunków po kilku korektach szła w dobrym kierunku ale to musiało być daleko ale po godzinie marszu po piasku i kamieniach była praktycznie na miejscu drugiej kropki. Jarek popatrzał oraz oczach wystąpiły mu z orbit. Przyszło zaproszenie chcesz zobaczyć? Jasne jedyną wolną ręką sięgnęła po papier. Słysząc pojękiwania parki znajdującej się pode mną poczułam dwa figlarne języki zajmujące się moimi oboma otworami. Na pewno spytałem bo mi wyglądasz na ja wiem szesnaście. Stałam sparaliżowana.