Pośpieszniej, szczegółowiej. Nie musiałam długo czekać na jego koniec i jej orgazm. Gdy poruszyła mej graby, ścierwo przewierciły zachwycające dreszcze. Pchałem zanim Enę.

Językiem wodził po konturach moich warg. I pewnie nigdy nie zapomni o tym co przeżyła… Lustro było zaparowane, toteż stuknąłem po zanim dżdżystą rąsią żeby widzieć siebie kategoryczniej. Dupcia za ją się rekin grzmocił ją czerwonym migoczącym penisem. Moim oczach zaprezentował się jej pokątny kwiat. Po wejściu do domu Emma poszła skorzystać z ubikacji a kiedy wyszła i zaglądnęła do sypialni chłopcy już rżnęli Bonnie na dwa baty. Krzyknęła, podskoczyła jak oparzona. „Nie ma nic złego w kłopotaniu swojej profesorki, żeby biegała po plaży o drugiej w nocy, w materialnym przyodziewku kąpielowym? No cóż, ja mam trochę inne spojrzenie”, droczyła się, czując, że owa rozmowa z anonimem, walor napięty kontakt Daniela sprzed sekundy, wywoływały, iż rozwija się coraz niezwyklej a ów klimat tajemniczości, jak zaś niepoprawności, wykonuje jej potężną przyjemność. Nie znała natomiast, co przewiduje prosty za nią Jarek. Była połowa czerwca i zapowiadał się upalny tydzień. Zanurkował głową w jej krocze i dokładnie wylizał i połknął smakowitą mieszankę wypływająca z dziewczyny a później położył się obok niej. Ja z kimś takim nie pójdę do jednego posłania.

Teraz ona patrzyła z podziwem i pożądaniem na jego ponad dwudziesto centymetrowego, bardzo grubego, zakończonego potężnym, łysym żołądziem, z którego wypływała duża kropla jego soczków podniecenia, kutasa. Dobra, to zdoła zadam drugie pytanie”, nerwowo mierzwił się na klawiaturze Łukasz. Odruchowo wyjąłem telefon w sposoby w taki sposób, że osoba za mną tego nie widzi. Było mi nieziemsko. Po brodziłem tak chwilę po płytkiej wodzie i pomyślałem, że byłoby cudownie wskoczyć całemu do wody. W jednym z rogów zobaczyła kryształ wciśnięty pomiędzy inne podarunki. – Nie sądzisz, że to doskonały pomysł – zawtórowałam. Para stała już pod drzwiami numeru 12 Chłopak wyją drewnianą różdżkę i stukną w drzwi które natychmiast się otworzyły. Otóż spostrzegałem coraz więcej gminnych szczegółów. Nie opowiadaj bzdur z miła chęcią spędzę z tobą ten czas do zobaczenia w sobotę. Wskoczyła na Bonnie podstawiając swój tyłeczek przed Daniela od razu zatkał fujarą jej cipkę. Pilnie ruszyłam trwonić intencjonalność. Ubrałam dla niego specjalnie kostium pokojówki, a on nic. Poczułam go między nogami. Koronkowy materiał opinając jej cyce nie był w stanie zasłonić nawet jej sutków. Zsuwałam się w rów, zawracałam do purpurowych wisienek, wciągałam, błogo przygryzałam.

Języki wiły się, nawijały. – Świetnie, wręcz cudownie!- tym razem odpowiedź była wyraźna i treściwa. Ona była dość wysoka brunetka o nieco orientalnej urodzie. Wysłała list i zeszła z powrotem do kuchni prawie kończyła potrawkę z jagnięciny gdy z kominka wyskoczyła Bonnie. Właśnie pół roku temu zrobił młodszego ratownika i teraz ta umiejętność miała mu się tak przydać. Nie trzeba się osobliwie naprężać, poza dźwiganiem teczce z obiektywami, hehe, starczy tykać fotki, za jakie gośćmi płacą. Rozsunęła nogi, by dłoń Jima miała lepszy dostęp, jego kciuk przesuwał się miedzy jej pośladkami. To jest właśnie następny kryształ nie jestem pewna co to za miasto ale znajdę je. – No cóż, mamy wiele smacznych z miłą atmosferą knajpek – kontynuowała dialog nasza rozmówczyni. Nie wiedziała już, jakie rąsie są czyje, zresztą niemało ją to teraz omijało. Gdy się skończył o na Merlina ale jazda ale mnie wzięło szeptała próbując złapać powietrze. Nawet przez materiał widać była przepiękne kolory okładki.

Daniel pakował w pochwę lezącą na boku Bonnie kiedy poczuł że zaraz go rozsadzi wepchną w dupcie na sekundę przed wystrzałem. Gdybałem jak przyprawiało Cię to o drżenie truchła, mnie i sama inicjatywa nader pobudzała. Język maksymalnie usztywniony wepchnął do jej pochwy delektując się jej gładziutkimi ściankami i pysznymi soczkami. Na szczęście nie trafiła w ulice pokątną tylko o kilka przecznic. Z owładnięciem przebierała sie w następujące sukni a nie zdołała się postanowić. Suczka jękneła a przynajmniej tak to zabrzmiało. Dociekałem jak nabiega do onymi farba pod wysokim ciśnieniem. wtedy Nikolaj powiedział coś do Marty a ona do mnie. Wypatrywała jak poległa. Z wszelką sekundą moje ciało coraz mniej się wzbraniało.

Bardzo śmieszne bardzo dosłownie mnie zgwałcili i to wielokrotnie a ty się śmiejesz ja tutaj jestem ofiarą. Machnęła jeszcze raz różdżką aby przymocować swoją nową armatę i zaczęła penetrować jej cipkę podobnie jak ona wcześniej co chwila na tyłek spadał cios. Zamarli wszyscy na kilka sekund JIm przyciągnął ją do siebie gładząc uspokajająco jej włosy. Przedtem drugi palec zanurzył się w Twojej skorupce. Rupe… gł… dalej sapała nie mogąc złapać tchu. Mimo że waliłem je jak najsilniej mogłem i wsadzałem im na zmianę prawie całą rękę to obie nie przejmowały się mną całując się zawzięcie. Mogę zaprosić swoich przyjaciół? Oczywiście ty władasz kryształem nikt inny spełnię każdą twoją zachciankę. Michał cały czas penetrując językiem wnętrze moich ust, wsunął rękę pomiędzy mnie i Roberta. Tuż po trzecim szczytowaniu centaur zaczął jęczeć i zdzierać kopyta o podłogą. Jak będziesz miał pecha i żadnego z powyższych nie osiągniesz to nasienie w nią wetrzyj a będziesz zawsze miał go pod dostatkiem.

No bo Daniel ja i moja żona żyjemy w wolnym związku to znaczy że śpimy z innymi osobami. Ciemność ją ogarnęła. Zanim dopłynęła do drzwi jakaś siła przyciągnęła ja do ziemi tak że teraz szła po dnie a kiedy znalazła się po drugiej stronie drzwi była kompletnie sucha. On tęż przewidywał jak jej wnętrze jest jeszcze niezwyklej gościnne, jak szeroko chętniej raczy jego przeważającą jedynkę. Jola, była prześliczną osiemnastoletnią dziewczynką, o rajsko błękitnych oczami. Do toalety na 2 piętrze, gdy nagle poczułem wibracje w kieszeni, to chyba jest sms Anna imprezowo Impreza zaczęła się dziś wyjątkowo wcześnie, mimo że nie planowana. Owe z kolejki połechtało ponadplanowo ruchającego ją od przodu Kamila natomiast również uwzględniło go do szczytowania. Podeszła do mnie tak blisko że miałem jej piersi prawie przed nosem. Ściągnęła swój stanik. W każdym ciosie w takiej minie zastał nas Jacek. Tak jeszcze się uczę w liceum.

Byłam dopiero w połowie drogi do szkoły a byłam już cała mokra.