Leżałam tak sobie Nikolaj mnie posuwał gdy nagle uderzyło mnie coś w czoło i twarz. – Kto ażeby nie chciał… – odparował mu Kamil, równie rozmarzonym sądem. Na taką chwilę czekałem na prawdę bardzo długo… Pomyślałem o śledzeniu drogi wysłużonych rajstop Przybiegłem szybko ze sklepu, dałem jej rajstopy. Czułam jego spermę na całej twarzy włosach zlewała się po szyi. Zachęcała słowami bym się nie bał bo nóżki golone były rano.30 natomiast kieratem kąpiel, ażeby nie przetwarzać tego razem z małolatami. Długimi pociągnięciami języka od łechtaczki do odbytu sprawiłam, że całe jej krocze oraz znaczna częć tyłka pokryła się mieszaniną jej wydzielin i mojej śliny. Obaj wstali trzymając ja na rękach, ciągle całowali ja po twarzy, po ramionach, piersiach . Suczka rozejrzała się powoli, by za chwile taksować nas spojrzeniem, wstala i udała się w kierunku meskich toalet. Już po kilku minutach sięgnęłam po swój kolejny orgazm i byłam pewna, że ona również doszła. Jej zwieracz nie był w stanie długo opierać się mojemu odważnemu językowi, wystarczyło kilka minut zwilżania, żeby wejcie do pupy księgowej stało otworem. Potem przesuwałem się niżej na jej szczupły brzuszek, mój język zataczał koła wokół jej pępka.

Pod wpływem obiektywu rozgrzała się do czerwoności a rozluźniła, jak masełko, którym wspólnie przypadliśmy mego kutasa, aby jednorodnie zaś z poślizgiem wpisał w jej ciasnej szparę natomiast rozprawiczył tę pierwszą cipkę. I właśnie z tej skrzynki wylosujmy trzeciego dnia wycieczkę. Tak nader byliśmy zgłodniali pieszczot, pocałunków, kontaktu. – Zdoła przedtem istnieję w tobie zakochany? – Ooo, mój ty biedaku… Wyniuchałem jej ciepłą grabula jak trze mego fallusa. Wrócił dlatego do ich pierwszej infrastruktury, z jakiej wcześniej podpatrywali harcereczki. Konferuję, iż na początku nie zapałałem do Pauliny sympatią. Zeszła po schodach do łazienki trzeba było przejść przez jedną z mniejszych sal balowych.

Nie trwałam. – Nie mam pojęcia – ja tam tylko zakupy robię, chyba mają najlepszy chleb w okolicy, uśmiechnął się szeroko. Moim oczom ukazały się dwie cudownie krągłe piersi. Powoli selekcjonowała żart… Wtedy, tego wieczora, nie sądziłem rozumnie. Alicja i Franek powiedzieli mi że Sandra jest w ciąży wytłumaczyli mi także że oboje są bez płodni i Sandra się zgodziła urodzić im dziecko. Zwinnie dźwignęła czuprynę, dotychczas opartą o wielgachną a umięśnioną pierś Wojtka oraz zerknęła w spód jego mięsa. „Ale do tego, by zapełnić pouczenie jeszcze długa droga”, spisała szybko Kamila, jakby wstydząc się swojej uległości i usiłując przywieść do porządku młokosa, który teraz bezawaryjnie rozpoczął sobie przedstawiać niestworzone myśli. Bezzwłocznie ufundował fantastyczny oraz z onych posyłał kilku-zdaniową wiadomość. Facet miał powodzenia, i widać było że często z niego korzystał. Sebastian przyklęknął obok nich wetknął Weronice do ust swojego fallusa zaś ona ponętnie go lizała zaś wtłaczała do ust jak najszczegółowiej mogła . Ponownie ogarnęła ją ciemność.

– Trzeba było od razu nabazgrać, że będziesz się masturbować – w swoim sznytu rozjuszał Daniel. Był gotowy. Paulina była blondynką o brązowych oczach, z niedużym biustem, ale bardzo miłym dla oka. Tuz ją ponownie wykrzyknął: – Aśka! Aśka! Przestawiła się zaś dojrzała na plaży swoich kumpli z drużyny harcerskiej – Kamila zaś Jarka. Jak jej tyłek zaliczysz to i do setki będziesz strzelał z pały jak z armaty. Zdziwiona Kamila musiała pomyśleć poprzez chwilę nad reakcją. Szybko zgasiłem go w sobie.

Ania zrobiła tak samo i Kasia też posmakowała mojej spermy. Jego dłoń powędrowała… Stałem za drzwiami, kiedy wpisałaś z nim do pokoju. Możemy nie iść nie obrażą się. Ruszyła w ich kierunku. Krzysztof nie dał mi długo się nudzić. „Proszkiem rozkazywać i nie błagać”, uśmiechnął się płynnie.

Drugom dłonią ścisnęła swój i deportowała się. Kiedy to zrobiłem wskoczyła na mnie i zaczęła rozkraczona i zaczęła podskakiwać na moim bananie w górę i w dół jęcząc coraz głośniej. Moje sprawne lizanie i potężny kutas w jej dupci sprawił że doszła szybko, on też. Otóż nylonki, które miała na sobie były już mocno wysłużone, brudne, gdzieniegdzie zaciągnięte, ogólnie mówiąc były intensywnie noszone , a ich delikatną woń czułem siedząc obok.Po chwili z głupa zapytałem: -Długo jeszcze? -Tak, a Ty masz czekać aż skończę! Pomyślałem, że czemu nie i gdy zamknąłem oczy pojawił mi się obraz Paulinki bawiącej się moim penisem, stopami. Wetknąłem do medykamentu palec kierujący. Ściągnęła buty i weszła na stolik , uniosła ręce i wykonywała powolne koliste ruchy dłońmi, jednocześnie zmysłowo poruszała biodrami , stopy to wspinały się na palce to opadały, okręcała się w koło wolno kołysząc się na boki, spódnice chwyciła w dłonie i podciągała ja w rytm muzyki coraz wyżej i wyżej odsłaniając łydki, uda a chwilami pośladki w skąpej bieliźnie. – Sprzeciwianie się dwóm takim damom nie było by mądre – Odpowiedział nie kryjąc zadowolenia. – Pisz, pisz kochanie, niech goniec ma frapującą noc dzisiaj… – stwierdził Daniel, rozpinając zamek w portkach żony zaś dobierając się do jej również jasnoniebieskich majtek. Żałował, iż zaaranżował się na trzy badania, może była szansa dowiedzieć się czegoś więcej? „A analnie tegoż?”, spisał szybko, licząc na przeciążycie radości.

„A co jest możliwe?”, starał się drastycznie podtrzymywać wątku. Swoje piersi wbijała w jej plecy ale za to jej ściskała obejmując ją. – Hmm, mieszkam tuż za rogiem, możemy się przejść kawałek. Była byś wtorkową żoną i kochali byście się punkt trzynasta zaśmiał się właściwie to oboje się roześmiali. Upierała się żeby podjechać do budki z hot-dogami, ale ja samych istnieję zacięty. Wreszcie zginął w jej wargach najpierw żołądź potem niemal cały chuj szefa.