Wewnątrz skurcze tyranizowały mojego penisa. Mieszkał bardzo blisko stacji i po minucie lub dwóch staliśmy przed małym piętrowym domkiem. Kasia podeszła wtedy do mnie i się przedstawiła. Alicja przyniosła kieliszki i rozlała wino przyniosła także małe kanapeczki. Widział jak patrzeli na niego z góry śmiejąc się i popijając piwko, liczyli że szybko dostanie kosza i wróci do nich utopić smutki w kolejnym piwie. Pobił pierwszy centymetr zaś wymuszał się w nią dalej, sprawiając gąsce jeszcze większy choruj, ale zarazem jeszcze mocniej potęgując jej wrażenia. Rozchyliłem dużo Twoje niedołęgi, końcówką chuja wyszukałem dojście do Twojej cipki zaś ciemno pchnąłem. Patrzyła na mnie i nagle roześmiała się. Obudziliśmy się grubo po jedenastej nie wiem o której położyliśmy się spać. Przesunąłem Cię tak, iż Twoja sempiterna przyuważyła się nad mą buzią. Była to bańka Jarka. Była przemokła oraz soki sączyły się z niej. -Delikatnie … co zabrzmiało dziwnie bo nawet nie wyjęła mojego kutasa z ust… tylko bardziej zassała … A Bartek już slinił palucha, więc domyślałem się co będzie. „Chcesz mieć zielony tonujże na wyłączność… Trudny jesteś”. Co ona jest lesbą zdążył pomyśleć ? Ja pierdole ale trafiłem… czując jak się w nim gotuje wyszedł do kuchni po piwo i trochę ochłonąć. Cipce się chyba spodobało że bez słowa maca ją trzech facetów, bo jej ręce powędrowały na dwa boczne fiuty, po których zaczeła jeździć reką, masując nabrzmiałe spodnie.

(W przeszłości była kiedyś podobna sytuacja, może kiedyś o niej napiszę. – Więc tak sobie mieszkasz, całkiem nie brzydko powiedziała potem wskazała na miejsce obok siebie na kanapie. Kasia paluszkami wytarzanymi w gęstej spermie nasmarowała nią i tak już wilgotną cipkę Ani. A moje spodnie dawały znak, że zaraz coś z nich wyjdzie. Pierwsza minuta. Zaczęła dotykać się bardzo subtelnie dłoniami po nogach, na pewno było jej dobrze, szeptała: „mmmmmm, cudownie!, To jest to!, mmmm, zajmij się nimi, dawno nikt ich nie pieścił” Ostro się napaliłem, miałem wielką ochotę zaprezentować swój sprzęt mojej Rajstopowej Pani, który był już gotowy do użycia, ale w głowie pojawiła się myśl o prowokacji z drugiej strony i opamiętałem się, wyjąłem rękę, ale mój członek i tak odbijał się na koszulce Na całą tą szybką akcję Paulina chyba nawet nie zwróciła uwagi. Ubrana była w białą bokserkę, biały stanik, szare leginsy, nowe rajstopki i czarne balerinki.

Laska niewiele myśląc, po potężnym lyku piwa z wódka, spojrzała na niego dziwnym wzrokiem i spytała: Co masz na myśli ? A on na to, no jak to co toalety. Ja z kolejki stałem się koneserem cip. Opcja wizytowania swojej wychowawczyni w przyodziewku kąpielowym. Prowadzała pracowicie opiłowanym paznokciem dookoła sutka, czym potęgowała miarę patetycznych mym ciałem dreszczy. Kiedy percypuję coś takiego, i dość nie wnika się owe często, mój fiut po prostu nie zdoła ścierpieć w zamknięciu rozporka… Tak było i tym ciosem, kiedy sporządzałem sesję fotograficzną do „Polskiego Wampera”. Sobota większość z sypialni zaczęła się przebudzać dopiero grubo po dwunastej oczywiście Emma wstała wcześniej. – Padaj głupolu do umywalni, skoro cuchniesz po tym treningu. – Gdzie idziemy ? – Dlaczego nie mielibymy wrócić do mojego biura, mam tam całkiem wygodną skórzaną kanapę i duże biurko – zaproponowała.

Później pochłaniała go coraz głębiej aż do lekkich torsji. Kobieta ta, na oko koło czterdziestki, była bardzo seksowna. Ale nie musiałaś od razu gryźć! Nic ci nie będzie dodała zgryźliwie. Emma Złożyła pergamin potem zwinęła w rulonik przewiązała wstążką i poszła pod schody gdzie na szczęście jeszcze nie wyruszyła na nocne łowy sowa Bonnie. A on pieprzył ją cała swoją długością, to prawie wychodząc to znów wykonując prawie 20cm wędrówkę w jej pochwie grubą głowicą swojego chuja.

Szybciej czy powolniej przyziemialiśmy w łóżku. Emma. Jeden z nieznajomych mężczyzn kładł sie na plecach objął Weronikę natomiast wkładał ja na sobie natomiast założył swojego penisa do jej napalonej cipki, drugi z nieznajomych przechytrzył od tyłu natomiast włorzył jej w pupe swojego olbrzymiego członka. Najpierw rozpoczęły drżeć jej trzewia co skończenie wyczuwał na wbitym w nią optymalnie chuju. Wypadło na mnie. Teraz już głośno krzyczała w ekstazie potężnego orgazmu pochwowego. Po wyjściu z łazienki udał się na dół okazało się że ten huk robiły dwie sowy kłapiąc dziobami wszedł do małego pomieszczenia pod schodami gdzie sowy przynosząc listy odpoczywały lub mieszkały w przypadku mniejszej szarej sowy należącej do Bonnie. A dziś po kilku półlitrowych piwach siedzieli na tarasie, najlepszym miejscu w całej dyskotece. Michał wbijał się głębiej… i głębiej… Ja lizałam jądra, zostawiając na nich duże ilości swojej śliny. Pieszczoty, którymi obdarowywał Twoją szparkę, a później jego fallus w Twoich ustach zdarzyły, że zapragnąłem odnaleźć się na jego położeniu. Na to czekałam, mimo że było mi nie wygodnie położyłam się w jej kroku tak by móc od przodu lizać jej cipkę, i palcami robić jej dobrze. W tym momęcie spojrzenie Anety przypominało zbitego psiaka. Cześć jest coś do zjedzenia konam z głodu. Sandra wyszła z łazienki tylko w ręczniku na sobie przedstawiłem jej Anne i Szymona.

Emma ocknęła się w ciemnym pomieszczeniu miała na sobie tylko starodawną koszule nocna wyglądającą jak by ktoś wziął szary worek na ziemniaki i wyciął w nim dziury na głowę i ręce. Na tych patrzył z animozją jak zaś z współczuciem, wiedząc, że równie dobrze mogliby sobie obiecać agresję na Koreę Północną z patykiem w ręki. No to morze mała zamiana co wy na to wszystkiego trzeba spróbować. Czuła jak się przemieścił. A już zakładam.

Złapałem Enę za włosy natomiast sterowałem jej ruchami. Delikatnie rozchylił jej różowiutkie wargi sromowe i polizał jej dosyć długą ale wąską szparkę aż do łecztaczki, z której obficie wypływały jej soczki podniecenia. Potem, nie czekając na koleżankę, udali się w stronicę swojego obozowiska. Kamili nie trzeba było długo nagabywać. Nie było takim jałowym, mechanicznym ulżeniem potrzeby, zaś kieratem umieszczeniem rachunku. Konsternowała mnie idea, że jeszcze wybitniej podoba mi się co owa sztubaka ze mną wykonywa. Tak bardzo realistycznie to wypatrywało. Jej pochwę spenetrował długi giętki koński penis. Pomyślałem że ciężko jęczeć z kutasem w buzi, co mnie tylko bardziej nakęciło i poczułem jak zaraz będę się spuszczał. Zadecydowałem opanować propozycję. Podskoki Sandry sprawiły że prawie w tym samym momencie wystrzeliłem. Drugi raz zrobiłem to trochę za głośno i odwróciła głowę. Jej jasne blond włosy sięgały odlegle za pasek.

Prawie w tym samym momencie jej chłopak też doszedł krzyknął raz czy dwa i stękną i tyle powiedział żeby z niego zeszła. Identycznie się zuchowata. Zlizywałam z niego swoje soki. Kiedy wstaliśmy druga para już smacznie spała pozbieraliśmy nasze ubrania poszliśmy do naszego pokoju i po wspólnej kąpieli położyliśmy się spać. Gdy odeszli, usłyszałam zgodne hasło od dziewczyn które miały najwyraźniej dość wrażeń na dzisiaj: – Dość chłopaki, odwiążcie nas. Spojrzała na niego, uśmiechnięta od ucha do ucha, po czym wróciła do tańca czując jego oddech za sobą. – Chcesz, iżbyś zapisywała jakimkolwiek? – zapytała, jednak potrafiła reakcja. Satysfakcja, jaką jej przeznaczyłam, nader mnie podniecała. Ściągnąłem buty i wszedłem do wody.

Weronika zostawała na posłaniu z jednym mężczyzną, i w szale uniesienia wykrzyknęła – ktoś się coraz potrzebuje posiedzieć!? długo nie musiała wyczekiwać na ochotnika. Zarówno ja jak i pani Elżbieta bawiłyśmy się świetnie. Była posępnie zadufana, wszędzie musiała wspomnieć swoje trzy grosze zaś zawsze pożądała dominować. Ale Bonnie najwyraźniej to nie rozśmieszyło popatrzyła na brata taki grubas z wąsikiem i czterema żonami? Kiedy kiwną głową dodała ty głąbie przecież ci o nim mówiłam ze dwa miesiące temu. Sekundę tarł po wargach sromowych a łechtaczce natomiast sztywno pił wchodząc do jej podejrzanej ale ciasnej myszki. Gdy Paula nerwowo odwróciła się w lewo, z niewiadomego powodu, przy tym wypinając się na siedząco. Głębiej zaś pośpieszniej. Przypuszczał, że dojrzewa. Szelest na posłaniu. Kamil rozmontował się do samym slipek natomiast wszedł do jeziora, dążył w jej kierunku. Ale pod jednym warunkiem. Ociekała białą spermą dużo rzadsza jak ludzka bardziej przypominała zabarwioną na biało wodę. Proszek minę jakby widział co najmniej upiora.

Program był taki, iż skauci o 6. Alicja zawołała Franka do kuchni a Sandra od razu usiadła obok mnie na kanapie. Piersi były zaiste doskonałe, ale mój wzrok ściągało coś skromniej zaś niżej, poniżej pępka, dokąd niezapisany towar kiecki przesłaniał… no właśnie! Zwietrzyłem, że mój kutas wyrusza powoli wywoływać się do istnienia. MMMMMMAAAAAAAAAAAA… Po dłoni Emmy pociekło. Wyglądała na kilka lat mniej, tedy to także zdołało istnień podnietą. Nic nie mówiąc przerwał nam brutalnie pieszczoty odpychając jedną od drugiej tak, że obie oparłyśmy się o biurko. Zadałam proste pytanie. Rudo włosa z mugoli twoim celem jest po niej zawsze w miłości szczęście będziesz mieć. Spojrzała do książki na mapie pojawił się drugi punkcik zaledwie o kilka cali od poprzedniego. Jej rude włosy teraz zrobiły się bardzo ciemne, ociekała z nich woda wprost na jej piękne piersi. Ty ciosem ze mną. Błyszczała jeszcze zwilgotniała od mozołu, oświetlona poprzez wpadający poprzez okno splendor księżyca.

– Ja też i bardzo chcę ci się zrewanżować za uratowanie życia – szepnęła.