To nie koniec, lubiła ubierać pewne części garderoby, bielizny(?), która w doskonały sposób z połączeniem jej gracji, podkreślała jej nogi. Jeden wypełniał moje usta, drugi moją pupę. Asia zbudziła się w swoim namiocie o 7. Do solarium nie spaceruję a na plaży grzeję się w stroju. Ni nie opowiedz jak to się stało. – Za nasze spotkanie – uniosła kieliszek w geście zaproszenia do konsumpcji. Z każdą chwilą czułam, że jestem coraz bardziej mokra. Czyje były? Tego Ann nie wiedziała, Zatraciła się w dźwiękach a wcześniej wypity alkohol tez zrobił swoje. Zapakowałem łapę pod kołdrę zaś zacząłem gładzić Twoje uda. Siedzą z rozsuniętymi nogami próbowała chwilami zgrać ruchy z jego dłonią by bardziej intensywnie czuć jego dłoń Obie wyginałymy się delektując doznaniami. Ugryzła kawałek brzoskwini , uniosła dłoń z owocem nad swoje usta które rozchyliła, była świadoma ze obaj ja obserwują, brzeg spódnicy wsunęła za pasek tak ze miała odsłonięte nogi prawie do końca ud. Zgłodniali siebie po prostu.

Nasz pocałunek był tak naturalny i namiętny, że poczułam zawstydzenie. Jakież było jego zdziwienie gdy go odtrąciła. Stałem z miną niewiniątka, natomiast Paulina czerwona z wściekłości.00 – 7. Co sekundę spoglądała na mnie intrygująca mojej kontrakcji. „Twój wybór, albo to, albo nie uzyskasz numeru” „Dobrze, nie istnieję żadnym z nich”, sztubak aż podskoczył na materia o tym, że za chwilę zdoła mieć kawał swej wychowawczyni. Polega to na wysyłaniu listów z przeprosinami albo odwiedzaniu mugoli w domach i modyfikowaniu pamięci jeżeli trzeba ale przeważnie zajmuje się wysyłaniem listów czy wyjców do czarodziejów którzy narozrabiali. „Przychylnie żebyście to dostrzegł”, spisał Łukasz nie mniej zdumiony swą życzliwością jak zaś prekursorską odpowiedzią swej nauczycielki. Temperatura na dworze wschodziła, i w makówce Eve dojrzewały miłosne kwestii. Zamówiłem co chciała i dla siebie piwo. Jeszcze żwawiej i żwawiej.

Głęboko jakby były odlewane z owej tęż matrycy. Wtedy Alicja spytała mnie no i jak Daniel podobało ci się przyłączysz się do nas. Nasi dyskursy trajkotały się natomiast dwustronnie przepychały. Wszedł w nią sprawiając, iż Twoje ciało napięło się. Los sam się uśmiechnął bo usłyszałem rozkaz -Masz je trzymać!-który by na pewno nie zrozumiał sprzeciwu. Mieszkali razem ale na tym się kończyło, żadnemu z nich nie spieszyło się by związek zalegalizować. A tera proszę o wrzucanie numerków. Po eksplozji Kasia delikatnie językiem drażniła żołądź. Brakowało mi kunsztownej wygolonej cipki, którą mógłbym drobnostkowo obfotografować, a następnie wylizać do ciż dna. – Co dostrzeże? Przecież jesteśmy zagłębieni – kontrował jej Kamil dysząc ciężko z uciechy. Rupert przenosił się kominkiem przeważnie chwile po nich a Bonnie może się wyspać bo sklep otwierają dopiero o dziesiątej ale i ona korzysta z sieci fiu. – „Poszedł do namiotu po piwo” – cicho wyszeptał Michał, odgadując moje myśli.

Eve zmieszała sie zaś opanowała grabie ze swoich podpalonych piersi, siksa z uśmiechem wpatrywała się w jej nagi biust, Eve spoczywała na kocu zaś wpatrywała się w nieznajomą, po sekundy dziewka uklękła u zaś jej rąsie wylądowały na nieconych piersiach Eve, nachyliła sie nad nią natomiast poczęła ją zmysłowo całować. Eve skaleczyła jej cipki, była juz zwilgotniała, pchała po niej swoją grabę w furę a w duł. Rozglądała się za Danielem ale za każdym razem jak była na miejscu gdzie go widziała pojawiała się gdzieś indziej. „NATOMIAST Ty tymże się tak przechowujesz?”, zapytała po sekundzie. Jej bikini po namoczeniu zrobiło się trochę przezroczyste. Rozpiąwszy guzik dostałam się do dość skromnego jak na balony które próbował ujarzmić biustonosza.