Pochłonęłam oba penisy. Po chwili kolana ugięły się pode mną, a ciało przebiegły fale orgazmu. Nikolaj i Alosza wsiedli do tyłu a Marta zajęła miejsce za kierownicą. No to się zgadzam. Lizałam ją, wysysając wszystkie soki.

Resztę znalazła w kuchni przy śniadaniu przysiadła się nasypała sobie płatków i zalała mlekiem. Ttttaaaaaaaaaaaakkkkkkkkk… Aahhhhhhhh. Wyjęła różdżkę rozglądnęła się jeszcze raz dokładnie machnęła nią i spodni znowu były czyste machnęła ponownie i jej nogi otulił powiew ciepłego powietrza. Dziękuje. Błyszczał cały od śliny, natomiast kiedy kierowałem nim w smutek jej mięsa, opuszczał na skóry lśniący szlak. Potem wsunęła palec do ust Ani, a ta nie protestowała tylko skosztowała moich soków. Rozpocząłem łapczywie zlizywać konsumuje z Ciebie wraz z lepką spermą. Bez wahania zaczerpnęła łapą w kierunku swojego wzgórka zaś kieratem zstąpiła trochę skromniej, masując łechtaczkę. Czubkiem penisa odnalazł wejście do pochwy i mocno pchnął. Żeby mieć tą satysfakcje, a rewanż i tak mnie nie ominie. A na koniec tylko leżała z otwartymi ustami.

Lizała pałę jakiegoś faceta na którego twarzy siedziała bardzo cycata blondynką. Sandra nadal mi oblizywała a Alicja bawiła się moimi jajkami. W końcu po długim namyśle wbiła naskórkową czerwoną bardzo seksowną mini. Rozmawialiśmy aż do losowania numerków. Niecałe dwie minuty wylądowali na skwerku naprzeciwko swojego domu. taki w ślinie z nią siedział jak mało kiedy widziałem. Żadna ilość alkoholu by nie powstrzymała tego co nadchodziło.

– Nie, zaśmiałem się i pokazałem w przeciwną stronę. Tąż tak właśnie spoczywaliśmy czasami w okresie wielkiego afektu polskiej czułości. Na ścianie naprzeciwko drzwi było mnóstwo wieszaków bardzo wiele z nich zajęte były już ubraniami. Kamila znała, iż nie tylko materii edukacyjne zdarzyły, iż smarkacz napisał do niej. Wrzucimy po jednej do ostatniego piwa na imprezie i zobaczymy jaki będzie wynik. W końcu powtórnie bucha na Ciebie silną działką spermy, na kałdun, piersi, fizjonomia. Wilgotne włoski na łonie Ani delikatnie głaskały moją twarz. Jej piersi opanowały dwie małe ośmiornice dawały nie lada przyjemność jej sutkom masując i ssając. ORAZ jeśliby z jej, to który? Niewieścia ciekawość nie podarowała jej spokoju.

Masowałem dłonią po koszulce, patrząc na nią jak nieświadomie się przebiera. I znowu wyruszyliśmy na poszukiwanie ich numerku. Podniosła prawą nogę do góry, dostrzegłem charakterystyczne wzmocnienie na paluszkach, patrzyłem jak w obrazek. Musiało być już późno gdy Julka rzuciła hasło że gramy w butelkę. No i zaczęło się, każdy z nich miał chwilę, a my miałyśmy po każdej zmianie powiedzieć z kim się właśnie kochałyśmy. Wysysałam każdą jej kroplę, i przyjmowałam każdą wyrzucaną porcję. Niech polska bajka coraz potrwa.

Wytrysnąłem na jej piersiątka. Była gorąca oraz kokieteryjna. Zrzucił ją z siebie, by za chwile wsadzić jej kutasa w dupe, już wczesniej rozciągnięta przez Bartka, a mi kazał dalej ruchać ją w jej mokrą i nagrzana cipke, co chętnie uczyniłem. Zdziwiło mnie owe tym niezwyklej, iż kiedy znalazł kołdrę, odwiedzałem Twojego palca utopionego pomiędzy wargami sromowymi. Pracuje w osiedlowym sklepiku. Nie prawda po prostu nic nie mówiłaś! Zaczęli się kłócić nie na żarty ale Emma zobaczyła w jednym z luster znajdujących się za barem wysoką kobietę o ciemnych włosach tylko w czarnej koronkowej bieliźnie wyraźnie zainteresowaną ich kłótnią chciała się jej przyglądnąć ale jak się odwróciła kobieta zniknęła. Moje włosy wyglądały ja bym użyła dużo za dużo żelu. Inaczej będzie musiała goła powrócić do obozu. Suknia szczątkowo opadła, odsłaniając szerokie, koliste piersi o niedozwolonych sutkach. -Spokojnie, uśmiechnął się Marek i wyjął z kiszeni małą torebkę. Czuł jak wzięła w rączki jego chuja i odchyliła go do góry a później polizała po całej długości mokrym języczkiem a następnie wzięła go do buzi, na początku płytko i wyczyniała na jego wrażliwym żołądziu harce swoim języczkiem. Z resztką nie wiem. Mógłby samotnie wyobrażać sobie to, co dzieje się pod wodą, natomiast bardziej wykonalne, by pozwolił, że dyskutują ze sobą rozrywkowo.

Gdy zabłądził ręką w okolice jej ud, a ona nie zareagowała, nabrałem odwagi. Bardzo pożałowałam wtedy, że nie założyłam biustonosza, z drugiej jednak strony ta sytuacja bardzo mnie podnieciła. Nie mogę tak iść do szkoły po za tym już pewnie dawno po lekcjach. – Bardzo cię pragnę – wydyszał podniecony na maksa. Obudziła się dopiero rano leżała naga pod kołdrą pomiędzy Bonnie a Danielem. Wcale bezzwłoczny a prymitywny Tomek, z jakim dysponowała sporo pasztetów edukacyjnych, także. Ruszył ją gnieść, Aśka nie posiadała presji by go zastopować, dlatego czekała, aż się namaca. Wstałem i już miałem wyjść gdy Franek powiedział Daniel może wpadł byś do nas w piątek mamy małą imprezę wpadnij.

Z pełnych sił przesuwałem w Ciebie mój przyrząd. Miał tak mocny wytrysk że Emma doskonale poczuła uderzenie jego spermy wewnątrz niej.