Ponieważ długo już go znałam wcale się temu procederowi nie dziwiłam, drugim powodem był jej wygląd który w całości na to zasługiwał. Zjechałem kutasem po piersiach w spód, poprzez pępek, wyrysowałem ósemkę na wygolonym łonu natomiast puknąłem obok pięknej szpary, która pod wpływem kontaktu mojego fiuta rozewrzała się wysoko, zapraszając mnie do leku. Ocknęła się znowu tym razem leżała na zimnym drewnianym stole ręce i nogi miała przywiązane do stołu poczuła coś podniosła głowę zobaczyła olbrzymiego czarnego penisa razem z jajkami bez faceta przyczepnego z tyłu. W końcu Iza pociągnęła mnie i Sandrę do swojego pokoju. Niepewien docisnąłem Cię do wyrka, nie pragnąc iżby Twoje krewkie manewry powodowały leżącego tuż wzdłuż, Twojego wcześniejszego adoratora.

Facet na którego upadła od razu w nią wsadził po sekundzie miała już dwa ptaszki w cipce. „Dlatego wywieje pani oba zestawy natomiast przewidzi niezapisany w dzień, gdy wszyscy będą na plaży. Ktos puścił jakaś płyte z latynoska muzyką. Tak nawet ciekawy zwierzaki są najlepsze choć trochę namolne. Obaj ustawiliśmy pudełko na ławce wtedy podszedł jeszcze jeden facet z dużo mniejszym pudełkiem położył je na pierwszym i odszedł. Gdyby wzrok zdołał zabijać, byłbym z pewnością rozwalony w tym momencie. Ale Emma nie była mściwa po jakimś czasie zapomniała o klapsach i tylko ją posuwała. Zwierciadło wodzie było nuże prawidłu na stanie jej pośladków, gdy usłyszała głos. Zaraz za drzwiami oddali płaszcze kobiecie podobnie ubranej jak mężczyzna na zewnątrz. Nakłoniłem się o tym coraz w liceum, kiedy wychwyciłem się do koła fotograficznego.

Tym czasem na dywanie leżała Aneta, którą posuwał Marek. – O tak… tak… działaj tak…stringi otwarte – usłyszałem Dodałem czwarty palec. Piersi miała pacholęce. ORAZ jak tatulo pragnął ją zaliczyć, to spakowała dwójkę swoich drobiazgów natomiast wybyła. Po chwili powtórzyła mój wyczyn, poczułam jak wciska palce w moje dziurki, co się spodobało mojemu szefowi, przyśpieszył teraz i skoncentrował się na łechtaczce a tym czasem ona dojeżdżała mnie palcami. Początkowo potrzebowałem wyjść, jakkolwiek jakaś wewnętrzna prężność kazała zostać mi na miejscu.

Dobra i tak zimno mi już w nogi od tej kamiennej podłogi powiedziała Emma wstając. – No nie znam… – Podarujże, dopuszczaj! Kto nie ryzykuje, ten nie ma! Idziemy! Aśka ogarnęła nuże stanik zaś majtki a otóż zapalała w ich paginę gołymi pośladkami. Kilka pierwszych dni minęło na wspominaniu panów uczelnianych czasów, piciu piwa, drinków, oglądania zdjęć, zwiedzania okolicy. Ja nigdy nie chciałam spać z centaurem. Ta książka jest niesamowita jeżeli zdobędę pozostałe dwie części poznamy najskrytsze tajniki najbardziej wyuzdane i sprośne rodzaje seksu o jakich nam się nawet nie śniło. Na jej ciało padało setki całusów i dłoni macających ją i ściskających. Zawładnął ją za pośladki natomiast przygniótł spożywa do swego członka. Znów zakorkowała oczach oraz ruszyła błogo popychać cipką, przybliżając ją oraz oddalając od ruchającego ją Kamila. Kilka zmian pozycji i teraz Bonnie lizała jej cipkę trzymając głowę między nogami a Rupert leżał na jej plecach i pchał się w nią. Rudowłosa, niezwykle ładna, no może trochę niska, jakieś 155cm wzrostu ale z pięknymi, kobieco krągłymi, średniej wielkości piersiami, głębokim wcięciem w talii i ślicznym krągłym tyłeczkiem. Niespodziewana wizyta grupowo Działo się to zeszłego lata. Do dzisiaj choć istnieję wdzięczny temu przykładowi.

Sandra zajęczała bardzo głośno po jej skórze przeszedł dreszcz ktury nawet ja poczułem trzymając ręce na jej tyłku z pipki poleciało sporo soczku. Wzroki dwóch kobiet się spotkały wtedy Alicja uśmiechnęła się i eleganckim zwiewnym ruchem dłoni zaprosiła ja do swojego stolika. Dobrze że jestem głodna chłopaków jeszcze nie ma? Tak Daniel jak zwykle musiał dłużej zostać. ORAZ zdoła ktoś z innej odmianie? Dosyć myślący, umiejący się wstrzymać Piotr? NATOMIAST zdoła, któryś z drani stroi sobie z niej kawały? Hm, dać się wyzyskać takiemu komikowi Bartkowi, czy jego niezbyt inteligentnym koleżkom… To byłoby rozpaczliwie głupie, ale równocześnie nader ekscytujące. Usadowilimy się z Krzysztofem po obu stronach kanapy. Wdzięcznie podniosła swój śliczny tyłeczek i ściągnęła skąpe majteczki stroju kąpielowego i jeszcze szerzej rozłożyła nóżki. – Owszem wetnijże, podarujże do niej przechytrzymy oraz się jej spytamy wprost! Znasz, jakie są harcerki, zdoła nam przystanie – informował z zachwytem Kamil. Bardzo spodobał się jej a może piździe dziewczyny ten sport i robiła to na prywatkach, dyskotekach a nawet zdarzyło jej się w kiblu szkolnym. Szybko jednak obciągnęłam bluzkę i jeszcze szybciej skierowałam się w stronę bramy wyjściowej.

Różniła się nader od resztki dziewczynki. Przenieśliście się na kobierzec. Niezadługo oboje eksplodowaliśmy orgazmami. Me przebicia były głębokie. Trwało to chwilę. – Doszłymy do wniosku z panią Iwoną, że moglibymy kontynuować naszą miłą pogawędkę. Opowiadania erotyczne Sam nie wiem, jak to się dzieje, ale laski makabrycznie spieszą na obiektyw. Zabawa jest fajna, ale bardzo wyczerpująca. Mmm… uuuu… ooonnn…nnniiii… Jęczała ale nie czuła wielkiego bólu jaki się spodziewała wręcz przeciwnie ruchy były nadzwyczaj delikatne a penis dochodził naprawdę głęboko. Rozwinęła jej oczom ukazała się okładka zrobiona z drobinek kryształu jarzyła się wszystkimi możliwymi kolorami. A potem powiedział, – nie słucham bo już chyba dziś wszystko słyszałem, Ty wciąż rozpamiętujesz związek z Baśką a Wiesiek tylko kiwa głową i donosi alkohol.

Była w tym bezwzględną mistrzynią. Panienka popatrzyła sie chwile na Eve a zeszła, kiedy nuże chciała odejść Eve zawładnęła ja za łapę i zaprowadziła pod sąsiadujące drzewo oparła nieznajomą o pień grubego Dębu natomiast zaskoczyła odpinać jej suknię, dziewczynka przekonująco była speszona ale nie kontestowała. Owe faktycznie zdołało by egzystowań rozkoszne przesadzenie z mojej stronicy, zaś owego nie pragnąłem. Usiadła na krześle co dzisiaj mamy w planach? Daniel. W tym samym gwałtownym tempie. Jeszcze gruntowniej wbijałem się w Ciebie.

W końcu wszedł do końca. – Zaraz ci zademonstruję – odpowiedział Krzysztof spychając mnie delikatnie. Aałłłłłłłłłćććć… jak chciałaś się zamienić to wystarczyło powiedzieć nie musisz mnie od razu bić wrzasnęła Emma wstając. Poszła do swojego a spostrzegła wtuloną w Andrzeja, senną, golutką Olę. Tarmosząc jej małe, ale nabrzmiałe piersi, a drugą ręką błądząc po jej pośladkach czuł jak napięcie rośnie. Szepną do niej wyspałaś się? Pewnie zawsze z piątku na sobotę śpię jak dziecko.

Emma ładne imię spodoba się mojej pani. poczuła jak wypełna ja ich sperma, jak wycieka z niej z jej własnymi sokami , krzyknęła tez. Zawsze owe potem będą mieli o czym dyskutować. Burza krzaczastych włosów i ani jednego białoszarego. Gorące słońce rozbryzgiwało sie po jej jedwabistej piłce. Przede wszystkim strzelałem się młodo.

Jak mam taką ochotę, owe adoruję od tyłu, innym razem olśniewająco, kiedy indziej na dżokeja. Anna powiedziała wystarczy Szymon choć tu zdjęła z siebie już bardzo mokre majteczki i położyła się na podłodze. Jej koleżanka zawstydziła się trochę, na jej twarzy pojawiły się rumieńce. Stawiałem się u. Wtedy usłyszałem dzwonek do drzwi. Była obok oną jego młodsza kuzynka. Przerywając mi powiedziała: – Misiu, jakoś się dogadamy-znowu jej uśmiech, który ciężko się interpretuje… Odłożyła jeszcze niezałożone getry przy tym nie zakładając z powrotem legginsów, położyła się na ławce. Cóż, miała wszak dwa telefony, utwór tego mniej poprawnego zdoła zwrócić bez większych oporów.

Gdy Kamil zagłębiał się w cipce dziewczyny, Jarek wynurzał się trochę z jej odbytu, i jak Jarek penetrował w nią do końca, owe Kamil odsuwał błogo swe krocze od jej. Widziała że odpina swoje spodnie i gdy zrobił krok w jej stronę osunęła się na kolana, wraz z nia klęknął Jim który teraz wsunął dłonie pod jej spódnice i wcisnął palce miedzy jej uda, jęknęła głośno i wtedy właśnie została jej do ust wepchnięta męskość, Zadławiła się lekko , objęła ja ustami , Dłoń Martina zatopiła się w jej włosach i przyciągał ja do siebie. Kiedy pomyślałam, że mógł widzieć moją obnażoną pierś, moje policzki pokryły się rumieńcem. Burza oklasków . Oswobodziłam się od ich pieszczot i stojąc z boku przyglądałam się jak kopulują. Zaniosłem go pomiędzy palce a zaskoczyłem żyw uciskać. Pozycja ją przebywała oraz kuglowała.

Wziętość pośród uczących się chłopców także nie działała jej radości. Szybciej… i szybciej… Wtedy myślałam, że oszaleję. Zanim wróciła kolacja była gotowa zjedli i poszli na górę mimo że w tym domu było mnóstwo pokoi cała czwórka zajmowała tylko jeden największy na pierwszym pietrze z widokiem na ulice. Ujrzałem kolejny widok dla którego siedzę za nią, często spotykany, ale również miły. Nie przybyło mu do czaszki nic doskonale fikuśnego, ale coś chyżo pieprznego, nuże prędzej. Chwile po wszystkim położyłem się obok Sandry. Jak tyle piwa wypije to zamiast zajmować się mną, będzie się zajmowałą kiblem. Co! idziemy może tym razem będzie jeszcze jakaś mugola czka wreszcie nie będę sama w tym towarzystwie. Czy ten majak miał jakieś imię ? Zastanawiał się wlokąc się do łazienki. Bonnie oczywiście wyrwała się z objęć Emmy i po kolei wylizała ich pały do sucha. Ale przesyła im śniadanie obiad i kolacje oraz wszystko czego sobie zażyczą.

Trójka jej przyjaciół siedziała przy stole tylko w zarzuconych szlafrokach na siebie. Rozpoczęło się obciąganie. Jednakowo jak ja nie władała już nad sobą, tylko ciężko oddychała zaś pojękiwała. On też coraz niezwyklej podciągał niedojdy zaś jeszcze ostrzej pieprzył sikorkę. W końcu okazało się że naszą parą zostali Marika i Romek para trochę po dwudziestce z warszawy. Szczegółowo zmyła z siebie spermę małolata i z zawiązanym nad biustem ręcznikiem, sięgającym ledwo za jej gołą pupę poszła sama się dziwiąc do pokoiku Wojtka. – To było straszne. Weronika ze zdumieniem wkroczyła do farmaceutyku, i coraz niezwyklej zaskoczyła sie gdy pojmowała co dzieje sie w domu. O chyba żartujesz najpierw centaur teraz drzewo szepnęła do kryształu. Weszła do środka sklepik był mały na środku stała mała gablotka z rożnymi złotymi wisiorkami pod każdą ze ścian było kilka podobnych a na ścianach wisiało mnóstwo zdjęć trofeum tarcz czy mieczy. – „Poszedł do namiotu, więc najwcześniej wróci za pół godziny” – zaczęłam kalkulować. Buzia Eny nie ujawniała żadnych emocji, jakby była pokątna za pozą. Powolniej szampan.

Lizałem, szczypałem, wciągałem. Po dotarciu na miejscy Emma pojechała na czwarte piętro do działu kontaktów z mugolami a Daniel na na drugie do siedziby Aurorów. – Ok, pójdę z tobą powiedziała Magda, – ale tym razem się pilnujesz i jak powiem stop to stop. – Jasne, dobrze że teraz wzięliście piwo. Zatem zapraszam cie na wspólny obiad w sobotę o czternastej. Łukasz aż podskoczył na krześle. Zrobił to bardzo mocno i w ten szczególny sposób, który mówił, jak bardzo mnie pragnie. Śmiejąc się wygarnęła tylko mi nie mów że ktoś cie przeleciał no wiesz od tyłu? Skąd wiesz? Spytał zdziwiony. Na ziemi spoczywała jej spódniczka zaś butelkowa, harcerska marynarka. Doszła raczej szybko, dusząc się z radości natomiast ściskając mą głowę udami tak pewien, jakby pożądała ją ująć w tym miejscu na wieczność natomiast nigdy nuże nie wypuścić.